ZanZa Natural Cosmetics

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: nyufi, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egzotikus kávés-fahéjas szappan tengeri fűvel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Galamb01

2018. március 8.

Részemről teljesen rendben van! Imádom,ahogy reggelente a finom szemcsék dörzsölik a bőrömet és ettől olyan mintha a testem életre kelne! Igenis reggelente úgy érezem csodaszer :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

nyufi

2017. június 10.

Intenzív kávés illata van, nekem nagyon tetszik. Vannak benne pici kávé szemcsék, úgyhogy enyhe bőrradírozó hatása is van, engem reggelente rendesen helyrerak, hogy el tudjak indulni rendes kávét inni. Állítólag tengeri fű is van benne bár azt külön nem találtam meg, gondolom beleőrlik, de mindegy is, mert én nagyon megszerettem, újra fogom venni. Csak azért nem adok 5 csillagot, mert csodaszernek azért nem mondanám, de nagyon szerethető kis szappan, ki fogom próbálni a rendes bőrradír változatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.