ZanZa Natural Cosmetics

Ár:   1650 Ft és 2900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Galamb01, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   1650 Ft és 2900 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók

Mindennapos testápoláshoz, vagy masszázsolajként. Használat előtt 5percre meleg vízbe kell állítani, hogy használható állagú legyen az olaj.

andii05

2019. április 15.

Az illata nagyon nem tetszik, nekem nagyon hajaz a szúnyogriasztó sprayk illatára. Én hajmosás előtt a hajvégeimet kenem be vele, de még arra a 2 órára is zavar, viszont tényleg ápolja a hajam. Masszázshoz egyszer próbáltam, de az illata miatt nem használom, így nem tudom, mennyire hidratálja a bőrt. Nyáron azért még teszek vele egy próbát, ha ugyanúgy nem fog tetszeni, legalább a szúnyogokat elűzöm. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Galamb01

2018. március 8.

Fantasztikus! Nagyon szeretem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Fantasztikus! Nagyon szeretem :-)

nyufi

2017. május 26.

Zsíros érzés nélkül hidratál, én a sminkemet is ezzel szedem le. Intenzíven ápol, én mindenkinek ajánlom, és biztos hogy újra fogom venni. Egy 60 ml-es kiszerelés nekem 2 hónapig elég volt, még az alján van egy kicsi, azt már kiimádkozom a flakonból. Annyi, hogy szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú, 25 fokosra fel kell melegíteni használat előtt, és akkor tökéletes. nálam az illata és az állaga miatt is 5 csillag, az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil