Zara

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fluffygirl, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatkategória: édes

Illatjegyek: narancs, fahéj, vanília, pézsma, örökzöld

juud30

2020. október 28.

Régen csak ezt használtam, nem a legtartósabb illat, de nagyon nagyon kellemes, és az ára is nagyon kedvező. Biztosan visszatérek még hozzá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

HelenaMerle

2019. november 27.

Irtó cuki illat! Frissen vettem, megvan a téli kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

Irtó cuki illat! Frissen vettem, megvan a téli kedvencem.

zsibritagnes

2018. november 24.

A "Vainilla" illatot már hosszú ideje nem találom a Zaraban, így másik illatot kerestem. Ez hasonló, de kicsit más, viszont ezt is nagyon szeretem. Hasonlóan édes, nem kell belőle sok fújás, mert szuperül érződik, kicsit talán túl erős is. Szerintem tartós is nagyon, bőrön és ruhán is egyaránt, hosszú órákkal később is szoktam érezni magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

DiamondStoni

2018. november 19.

Szeretem az illatát, hétköznapra, illetve "fújkálós" parfümnek/testpermetnek tökéletes. Tartósnak nem tartós, de ennyi pénzért nem is vártam csodát. A ruhán jól megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

BlindedByLipstick

2018. március 25.

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a Black az a Black, amit én használok, de ő a legjobb téli parfüm, amit csak az ember lánya kívánhat. Eleinte idegenkedtem tőle kicsit, hirtelen vétel volt, de abszolút megérte. Fűszeresen édes, és iszonyat tartós. Ruhára fújom a parfümöket, de ő átkerül a bőrömre is, és egész nap érezhető, egészen az esti zuhanyozásig. A tavaly télen használt sálamon még mindig érezhető az illata. :) 5*, ha lesz még az üzletben, biztosan újra fogom venni.
UP: 1,5 év után fogyott el, újravettem, de már nem olyan finom és tartós az illata, mint az előző üvegnek. Miért kellett hozzápiszkálni? :( A levegőben tartósabban megmarad, mint rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

FanniL

2017. november 17.

Az egyik kedvencem a páromon, fantasztikus illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Az egyik kedvencem a páromon, fantasztikus illata van!

daphnedima

2017. július 13.

A kedvenc parfümöm. Mást már nem is használok mellette. Amikor elfogy sokszor szenvedek míg nem tudok újat venni. Szerintem nagyon megéri az árát:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

blanche-neige

2017. július 11.

Örök kedvenc :) parfümről ennél többet nem tudok írni. Az illata viszonylag tartós. Ezért az árért perfect.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

anettvagyok

2017. június 15.

Sokáig használtam, nagyon vonzó illat, de nem túl tartós és nem is karakteres. Ára nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

arizona07

2017. április 30.

Tartós, olcsó és nagyon finom illatú!
Ár-érték arányban az egyik legjobb parfüm amit eddig használtam. Persze nem tart addig mint egy 15ezres Gucci, de abszolút érezni órák múlva is az illatát.
Viszont a nemrég kijött legújabb formájában, mintha kevésbé lenne intenzív, mint korábban. Emiatt nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Tartós, olcsó és nagyon finom illatú!