Zara

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2022. március 8.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2022.

Fejjegyek: bazsarózsa, körte, feketeribizli, virágok

Szívjegyek: bazsarózsa, gardénia, írisz

Alapjegyek: krémes tonkabab, vanília, praliné, fás jegyek

KERESEM! Zara Bloom 04 Peony EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: HmM
Állapot: Fújós vagy maradék , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vanillacaramella.sweet

2022. március 15.

Ez egy hétköznapi, egyszerű kis illat, kifújáskor b.rózsás-viràgos,kicsit frissen gyümis, később ezek mellett a fàs jegy is erőssé vàlik. Kevés benne a vanília, krémes tonkànak és pralinénak nyoma nincs rajtam, púderes beütése sincs (írisz).

Enyhén édes, főleg a bazsarózsáé, a gardéniàé, egyéb viràgos és a fàs jegyeké a főszerep, a körte és ribizli ad kis savanykás üdeséget, gyümiséget.

Nem rossz, de simán lehet nélküle élni még a hétköznapokban is. Nekem szúrósan fàs-viràgos\b.rózsàs, pici édességgel.

Szillázs kicsi, tartóssàga is pàr óra.
Tavasszal és nyàron van az ő ideje, azért 3.5- 4*-ot megérdemel. Majd még update-elek.

Ja az üveg: az jó nehéz,masszív,selymes tapintású (lekerekített), színe nagyon tetszik,megy is hozzà.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 15.

Szillázs kicsi, tartóssàga is pàr óra.