Zara

Ár:   8595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2024. február 13.

Lelőhely:   Zara üzletek

Ár: 1.800,- Ft + postaktg./Foxpost , Eladó: Zsuzsu11
Állapot: frissen átfújva, Helyszín: --, fizetés: postázás előtt banki átutalás

n.niki

2024. március 3.

Papíron szagolgatva nagyon tetszett, különösen az elején a mandarinos, citrusos illat fogott meg, de utána még az a cukorka/rágógumi illat se volt szörnyű. Teszt alapján vettem is egy üveggel. Sajnos magamra fújva már nem igazán működött, idővel olyan izzadság szagba váltott át rajtam, elviselhetetlen volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 3.

cattitude

2024. február 14.

még csak próbálgatom, de nekem eddig nagyon nem jön be. eleinte nem is akartam megvenni, de üvegből szagolva közvetlenül friss mandarinosnak indult és ez a mandarinos jegy valamire gyerekkoromból nagyon emlékeztetett, ezért mégiscsak megvettem. otthon felfújva viszont nem működik jól rajtam, csak felfújáskor citrusos picit, aztán előjön valami földes-pézsmás rohadásszag és végül egy kis búcsús cukorkanyaklánc illat. sajnos az üvegből érzett finom mandarinos illat sehol nem jön ki rajtam. még nem tudom, elajándékozom vagy várok vele a melegebb időig, de félek ez a leszáradós nettó édes mű cukorkás szag sehogy se lesz jó...

update: elajándékozás lett a vége, a leszáradás után megjelenő poros mű cukorszaggal nem sikerült megbékélnem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

Dormir

2024. január 25.

A boltban, papírra fújva fantasztikus rágógumi illata volt. A bőrömön már nagyon nem tetszik. Borzasztó erős,, poros, leginkább valami mű piros szőlős szaga lett, ami kishíján elviselhetetlen.
Sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 25.

Sajnálom.

kalmaniki

2024. január 22.

Gyerekkoromból emlékeztet valamire, az egyik édességre vagy üdítőre talán. Isteni finom, édes, vidám, számomra nosztalgikus illat. Kedvező áron jutottam hozzá, 5990 Ft volt a 100 ml. Rajtam egész tartós, ruhán napokig megmarad az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2024. január 22.

Szuperfinom LDBS / Oriana élmény fantasztikus áron 🩷 cukorkásan édes, de a felütésben a citrus nagyot dob rajta. Tényleg van benne valami gyermekkort idéző zacskós cukor beütés, mint amikor kinyitottad a zacsit, beleszimatoltál, és a sok színes finomság illata egyszerre csapott meg. Vidámságot generál. Tegnap esti 1 fújás bőrre reggel is érezhető volt, többszöri fújás szép kis aurát produkál, meg is dícsérték rajtam. Az édes illatok szerelmeseinek, vagy a fent említett illatok kedvelőinek tudom ajánlani. Hétköznapi, munkábajárós vagy anyuci illatnak is el tudom képzelni. Örülök neki 🎀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 22.

Piko888

2024. január 20.

Első fújásra szerelem volt ez az illat :) Számomra gyümölcsös rágógumi, ami furcsán hangzik, de visszarepít a gyerekkoromba és mosolyt csal az arcomra. Vidám, megnyugtató, boldogság illat. Külön külön az illatjegyeket nem tudom benne felfedezni, összességében gyümölcsös, nagyon édes, cukorkás és leszáradásában is lineáris, csak finomodik. Szerencsére én ezt a földes jelleget egyáltalán nem érzem benne.
Fragrantica-n a Velvet Shadowhoz hasonlítják, de azon kívül, hogy mindegyik nagyon édes, nincs bennük közös vonás. A VS sokkal elegánsabb, nőiesebb, ez pedig inkább egy bohókás, játékos illat. Emiatt alkalomra, komolyabb eseményre nem választanám, de munkába, hétköznapokra abszolút. Sokan meg is dicsérték rajtam.
A tartóssága is szuper, rajtam 6-7 óra múltán kezd bőrközelivé alakulni.
Édes illatok kedvelőinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 20.

A tartóssága is szuper, rajtam 6-7 óra múltán kezd bőrközelivé alakulni.
Édes illatok kedvelőinek ajánlom.

lengyelerzso

2024. január 18.

Már elsőre levett a lábamról. Rajtam édeskés, de nem az a szokványos tucat édes illatok egyike. Van benne valami kis fricska ami emlékeztet valamire, bár nem tudom egyelőre beazonosítani. Rendkívül tartós, a ruhán másnap is érződik és több dicséretet is bezsebeltem már vele. Most télen nagyon jól működik. Az áráról nem is beszélve, most akciósan jutottam hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 18.