Zara

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2019. május 30.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenèse: 2019.

Illatcsalád: aromás-gyümölcsös

Fejjegy: piros bogyós gyümölcsök

Szívjegy: barack

Alapjegy: vanília

kisski

2019. október 21.

Prágai Zarában éreztem meg először, körbe járta az egész üzletet ez az édeskés illat. Hazajöttem nélküle, meg is bántam, viszont szerencsére itthon is találtam. Én is csak az eper illatot veszem ki belőle, viszont nagyon kellemes, nem fullasztó, sokan megdicsérték. Sajnos a tartóssága nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

vanillacaramella.sweet

2019. május 29.

Pirosbogyós gyümölcsös-vizes, rajtam valamièrt totàlisan epres illat! Tartóssaga egy testpermetè, max 2 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.