Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatkategória: fás-fűszeres illat

Fej: citrom

Szív: fahéj

Alap: ébenfa, pacsuli, ámbra

chiocciola

2020. július 21.

valóban a Pacora hajaz, de nagyon jó, tartós illat, sajnos a csomagolása extrán környezetszennyező

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Bombekur

2017. szeptember 20.

Néhány farmer vásárlásakor a pultnál láttam meg, megtetszett a külselye, mivel nagyon olcsó, gondoltam kipróbálom milyen parfümben a Zara. Nos, nekem tetszik. Fémes, citrusos illat, meglepően tartósnak bizonyult. Munkahelyemen kétszer illették szúnyogriasztó spray illattal, amibe belegondolva igazuk is lehet:/ a lecsengése nagyon szintetikus citrom illat, magamra fújva az első órában nagyon jó. Árát tekintve végülis nem csalódtam nagyot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Carlito

2016. december 8.

Kicsit Paco O.M. de ár-érték aránya jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Kicsit Paco O.M. de ár-érték aránya jó