Zara

Ár:   1300 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   12 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1300 Ft és 5000 Ft

Szívjegy: narancsvirág

Alapjegy: pézsma

Timi8

2019. július 9.

Egyik kis fiatal kolléganőm használja, hozzá nagyon illik. Eszméletlenül cuki, édes, mégis olyan hűsìtő citrom-vanìlia fagyi illata van. Tiszta cukrászda feeling. Nagyon el lett találva! Hiába édes, nagy melegben az igazi. Ilyen érzés lehet szomjazòként a sivatagban oázist találni :))))) (Nyilván ez ìgy tùlzò meg még baromság is, csak szemléltetésképp ìrtam.)
Hogy negatìvum is legyen: az üvege nagyon rusnyácska élőben...olyan a lilás rész körben mintha táskában hordták volna és végig lekopott volna. Igénytelen. Én pasztell vanìliasárga kerekded üvegbe tettem volna, aminek az egyik fele opálos "tejüveg", a másik fele pedig mintha kristálycukorba lenne forgatva. Az menne ehhez az illathoz. Zara, zara! Nehogy már még nekem kelljen beállni Hozzátok üvegeket tervezni?! /...jò pénzért persze beszélhetünk ròla :D /
Tök egyedi, semmihez sem tudom hasonlìtani az illatát, édes, mégsem tucat. Viszonylag tartòs is. Na, jò, mehet az 5-ös! Vannak igazán jò illatok Zaráéknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

MissSmith

2019. július 7.

Nagyon jó illata van! Nekem inkább vaníliás, piskótás pite illata van, a citromot én sajnos nem érzem.:) A tartóssága miatt sajnos csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

vanillacaramella.sweet

2019. május 27.

En a türkiz-barack üveges 12ml-sèt birtoklom, nagyon finom krèmes, èdes citromos-vaníliàs-caramellás-tejes, pudingos piskótas pite illatú, kis pèzsmàval. Gourmand ès edes imádók figyelem! :) Amúgy a Dear Lilac-ra hasonlít, csak ez picit enyhèbb hatósugarú es citrusosabb. A Dear Lilac tartósabb, intenzívebb ennèl. De ez os magyon finom! Tartóssága max 3 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.