Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. november 5.

Lelőhely:   Zara üzletek

Fej : bergamot, jázmin és zsálya.
Szív : bors, szerecsendió, kardamom.
Alap : cédrus, vetiver, szantálfa és pézsma.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Joe38

2013. november 19.

Ez az illat egy középkorú,jó megjelenésű,magára valamit is adó férfi társa lehet a hétköznapokban.
Fás - fűszeres illat révén abszolút férfias benyomást kelt.Meglepően tartós az illat intenzitása.
Farmer+ing+zakó+Zara man és kész az ideális férfi képe.Lehet szettben is venni,amihez társul egy dezodor is.Úgy még jobb az ár/érték arány, illetve együtt használva a kettőt egész napos frissességet és eleganciát kölcsönöz viselőjének és megállja a helyét bármely nagynevű parfümtársával szemben!Ugye nem kell mondanom ,hogy a Zara divatház Antonio Puig illatszergyártóval együttműködve készíti parfümjeit.Tehát a minőség garantált!Nálam az öt csillag
teljesen nyilvánvaló...............
Update: Muszáj vagyok frissíteni egy kicsit ,mert egy kis ellentmondást találtam a Zara oldal és a Fragrantica között!Ugye a külsőre nem adunk elven a Zara Man más üvegben szerepel a Frag-on,de a név megegyezik.Mondjuk ez olyan nagyon nem lepett meg,mert más Zara parfüm is változtatta a külsejét az évek alatt!(pl. a Cedarwood és a l'homme is!)Viszont ennek az összetevői nem egyeznek!Amit én írtam a Frag-ról vettem - Man - címszó alatt,de a Zara honlapján ezzel a külsővel más összetevőket írnak.................Tehát mivel nem szeretnék senkit félrevezetni, ezért leírom a Zará-s verziót is aztán döntse el mindenki maga ,hogy melyik a tuti........................

Illatkategória: Fás - virágos - fűszeres.
Illatösszetevők : Bergamott, ibolya, levendula, cédrus és muskátli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 19.

teljesen nyilvánvaló...............

Illatkategória: Fás - virágos - fűszeres.
Illatösszetevők : Bergamott, ibolya, levendula, cédrus és muskátli.