Zara

Ár:   4995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: salimar, Módosítva: 2018. június 21.

Lelőhely:   Zara üzletek

2018-as virágos, nőies, elegáns illat.

Illatösszetevők: ibolya, provence-i rózsa, vanília

Keresem! Zara Morning Grasse EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Fanika
Állapot: teljes üveg vagy üveges maradék, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox

Fanika

2021. január 31.

Egy az egyben FM Lipstick Rose! Magam sem hittem, hogy létezik az imádott Lipstickemnek ennyire élethű hasonmása, míg birtokomba nem került ez a csoda. Jól esik viselni, szerintem egyáltalán nem kelt mű hatást, nőies, finom sminkillat mérsékelt szilázzsal és tartóssággal. (Szánjon meg valaki egy tele üveggel, please!!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 31.

Oblonszky

2020. november 14.

Úgy két évvel ezelőtt már használtam ezt a parfümöt kb úgy fél évig, aztán tovább adtam ,mert úgy éreztem közös utunk véget ért . Bár meg kell jegyeznem hogy már akkor is fájó szívvel tettem . Most újra beszereztem egy üveggel és nagyon izgatott voltam, mert egyáltalán nem emlékeztem az illatára ,még csak halványan sem . Nagy örömmel töltött el, mert az illat ugyanaz ,az érzés is ,kellemes puha finomság . Napsugártól dagadó hófehér párnák le terítve nagymama pasztell rózsaszín ágytakarójával.. Valami régi , valami ismerős , valami teljesen új , valami megnyugtató, kicsit bőrös , kicsit púderes, kicsit csendes ,olyan mint egy rózsaszín sóhajtás. Egyetlen illat mellé sem tudnám állítani, hogy "na ehhez hasonlít". Nagyon egyedi a maga elegánsan elfojtott módján. Csakis öt csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

elvanui

2019. július 6.

Hát ez egy édes kis tündér... Savanykás bogyós fejjegyek után egy nagyon lágy, édeskés, púderes, pasztell ibolya-rózsa felhő lesz, tényleg nagyon hasonló a Lipstick Rose-hoz. Mintha annak a lehalkított vagy cologne változata lenne. Vagy mondjuk ha a Lipstick Rose a rúzs, akkor ő lehetne hozzá a púderkompakt:). Én biz fel is martam kettőt, ennyi pénzért ajándék. Kb. négy órát bír, de félidőtől már nagyon bőrközeli. Megint csak nagyot néztem a Zarában, és ez már nem az első eset.

Update: Agyon kell dicsérnem a kis ügyest, mert most a legutóbbi kánikulában többször bevetettem, és nemcsak hogy légiesebb és viselhetőbb volt, mint a Rúzs (akit imádok, de túl viaszos a hőségben), de igen szépen bírta is, délutántól bőven az éjszakába nyúlóan. Cupp!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

VBoga

2019. február 12.

El sem hittem, hogy ilyen finom illata van! Púderes, de nem szokásos vanília illat. Eddig nem is tudtam, hogy rózsa is van benne. Mindenkèpp megèr egy illatolást mindenkinek aki szereti a vaníliás-bőr illatot. Nagyon tartós, az ára pedig a mennyisèghez kèpest ajándèk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

gyeniko

Korcsoport: >54
2018. december 9.

Jaj ez nagggyon jo kis parfi. Puderes ,fas, edeskes es jo sokaig tart. Az ara pedig kituno

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 9.

aidanne

2018. december 7.

Egy az egyben Frederic Malle Lipstic Rose :)
Puderes, ruzsos, rozsas. Finom;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Egy az egyben Frederic Malle Lipstic Rose :)
Puderes, ruzsos, rozsas. Finom;)

Dormir

2018. november 29.

Isteni illata van! Sokan Malle Lipstick Rose illatához hasonlítják, amit nekem nincs szerencsém ismerni, de az biztos, hogy ez nagyon finom.
Tipikus virágos, nőies, kifinomult illat, amibe belevegyül egy csipetnyi ragyogó, kacér energia. Számomra olyan balerinás illat, csupa pasztell lágyság, egy friss pink villanással. Rózsabimbó, rúzs.
Csodaszép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

Csodaszép.

Evko

2018. szeptember 26.

Sosem voltam túl jó véleménnyel a Zara parfümökről,mert amiket illatoltam mindig az éppen aktuális divatparfümök koppintásának véltem,vacak tartóssággal.De ez az illat....igazi babapúder.Az elején picit zavaróan erős,de aztán szelidül és nagyon kellemessé válik.Már napok óta szagolgatom a csíkot annyira finom,és még mindig tart.Azt hiszem beruházok rá,az ára is fantasztikus,100(!!) ml 4995 ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.