Zara

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2017

Illatjegyek: körte, alma, fás jegyek, pézsma, borostyán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bioglar

2020. október 6.

Pár éve karácsonyra kaptam, azóta is ezt használom a hidegebb idő beköszöntével. Én nagyon szeretem az illatát, annak ellenére, hogy az édesebb parfümökért általában nem vagyok oda, de télre tökéletes és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

NagyVani

2020. február 20.

Miután kipróbáltam az üzletben még másnap is érződött a kabátomon, nagyon megtetszett, így nem sokkal utána megvettem.Nagyon kellemes visszafogott illata van,viszonylag tartós és nagyon jó áron kapható. Napi szinten használom és a Chanel Coco Mademoiselle mellett a másik nagy kedvencem. Újra fogom vásárolni mindenképpen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

devilcsillu

2019. március 29.

Egy új illatot szerettem volna magaménak tudni a Zarából, de sajnos a sok tesztelés után már nem tudtam jól ítélni, ezért ez került a kosaramba. Van egy kis férfias illat beütése rajtam amitől nem tudok sajnos elvonatkoztatni. Remélem legközelebb sikerrel járok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Csanadivivi

2018. november 15.

Nekem nagyon tetszik az illata, ugyan a nagyon édes parfümök a kedvenceim. Ezt azért nem nevezném annak, de kellemes. A többi Zarás parfümhöz képest extra tartós, legalább 3-4 órát kibír rajtam. Ennyi pénzért nagyjából nem is várok többet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

eszcsy96

2018. augusztus 7.

Update: Sajnos nem igazán sikerült megkedvelnem, rajtam egy furcsa, kicsit férfias jellege lett, ami nem tetszett.

Határozottan hasonlít a sima Orchid-ra, de annál nehezebb, fásabb, édeskésebb illat, mintha kicsit vaníliás lenne. Sokkal tartósabb mint általában a Zara parfümök. Összességében szép illat, de még barátkozom vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

senskin

2018. június 15.

Nem rossz, de nem az igazi. Olyan nagyon könnyed friss, aranyos. Nyárias, egyszer fújkálós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

andrea91

2018. június 2.

Nem,nem,nem. marja az orrnyálkahártyám + migrén.

A VS Bombshell-re akar hasonlitani tobbe kevesbe sikerul is, az sem egy bankrablas, es nem ilyen banto legalabb. Kicsit azert az is szúr mar nekem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Nem,nem,nem. marja az orrnyálkahártyám + migrén.