Zara

Ár:   3595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biolumi, Módosítva: 2019. február 6.

Lelőhely:   Zara üzletek

Limitált kiadás

Illatjegyek: mandarin, sárgadinnye, praliné

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Barus

2021. május 16.

Parfümmániás vagyok...kész! 😄 Imádom a sárgadinnye illatát, de amikor megszagoltam ezt, még nem tudtam, hogy van benne. Nem is annyira domináns összetevője szerintem, de beleszerettem. Tökéletes nyári illat nekem és tartósabb, mint a Karl Lagerfeldem. Jajj, úgy örülök neki. Totális-maximális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

kisbobitas

2021. április 1.

Úgy érzem ez a parfüm lesz nyáron a kedvencem ;) Nagyon citrusos, friss illat. Ahhoz képest, hogy EDT rajtam elég tartósnak bizonyult. Ahogy előttem is írták tényleg nagyon szép az üvege és én szoktam is gyönyörködni benne. Ha elfogy biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

cintialaura

2020. január 19.

Annyira szeretnék 5 csillagot adni de ez a tartósság... jajj. Tavaszi-nyári illatnak vettem, a sok édes illat közé kerestem valami mást.
Imádom az illatát, nagyon citrusosan indul, ez meg is marad de a sárgadinnye miatt lesz egy kis édessége.
Egyébként annyira tetszik az üveg színvilága hogy emiatt szeretem magammal hordani és nem is bánom ha újra kell fújkálnom.
Update: megadom az 5 csillagot, imádom ezt az illatot és újra is vettem tartalékba.
Update2: Ha valakinel van elfekvoben, en vevo lennek ra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Update2: Ha valakinel van elfekvoben, en vevo lennek ra!