Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Druszilla, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   Zara üzletek

vanillacaramella.sweet

2015. július 6.

Sikerült egy darabhoz hozzájutnom télen,igazi édes illat. Mintha karamell,kis mandula,dió lenne benne és vmi virág,de nem tudom,hogy melyik. Kellemes,nem fullasztó,nem LVEB,de elég édes. Télen finom. Nyáron pihen még a polcon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Druszilla

2013. július 14.

Alapvetően ilyen illata van a Zara üzleteknek:D Viccet félretéve, ez egy nagyon kellemes, télies, édes gourmand illat (egy "Pralinétól" mit várunk). Nem túl fojtogató, épp kellemesen lengi körbe az embert. Nem vagyok egy nagy illattudós (csak parfümmániás), így nem tudom kivesézni nektek ezt az illatot, de az sokat elmond, hogy többször dicsérték már meg:) Édes, kissé cukros (na nem rózsaszín cukorszerű), de a benne lévő kakaós-csokis illattól van benne valami mélység, a háttérben épphogy megbúvó kesernyésség, ami kiegyensúlyozottá teszi. Számomra ez a tél és a karácsony tökéletes illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.