Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Zara üzletek

Virágos-gyümölcsös-fás illat.

Illatjegyek: mandarin, barack, kakaó, fás jegyek, praliné és vanília.

Kiszerelés: 75 ml (10ml-s golyós a Sugar Rose illattal együtt szettben kapható).

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ClauMau

2016. december 10.

Nagyon szeretem! Imádom a vaníliás illatú dolgokat. Ez a parfüm nem tudom miért, de bennem az ősz hatását kelti. Nagyon kellemes. Hétköznapokra tökéletes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

anett0426

2015. június 25.

Imadom! Kedvenc parfumom. Vanilia manias vagyok ugy alapbol, amibol tehetem abbol vanilia illatu kencet veszek :) sajnos most fogyott el, alig varom hogy vegre eljussak a zaraba es vegyek megegyet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

vanillacaramella.sweet

2014. október 16.

Nagyon erős, tartós, fás-gyümölcsös illat. Minden összetevője nagyon intenzíven érezhető, kivéve a kakaó, szerintem. 75 ml-se most ~ 4700 Ft, a 10 ml-s ebből csak a Sugar Rose 10ml-sével együtt, szettben 2e Ft-ért kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.