Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2014. november 5.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatkategória: virágos-gyümölcsös.

Anthaval

2015. február 21.

Szeretem a drága parfümöket, azonban évente egyszer eljön az az idő, amikor valami újra vágyok de egyszerűen képtelen vagyok dönteni, ilyenkor veszek a gondolkodási időre egy olcsóbb parfümöt.
Nem rossz, van benne valami különleges, azonban nem szabad tőle csodát várni, az illat nagyon maximum három órát bír ki, illetve finoman körülölelő illatfelhőre se számítsanak a vásárlói. Szerencsére már megtaláltam az új szerelmem, azonban ő sem fogja a kukában végezni, itthonra tökéletes választás és még az is előfordulhat, otthoni célra újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

vanillacaramella.sweet

2014. október 26.

Október elején jelent meg a Zara üzletekben. 2órán át érezhető, szerintem kicsit magnóliás-gyümis, virágos illat. Praktikus ez a kiszerelése,a nagyobb üvegese türkizkék gömb, ezüst színű fém spirállal díszítve körülötte (nem minta).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.