Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2019. október 4.

Kiszerelés:   10 ml és 60 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: mandarin, narancs,körte, jázmin, vanília, pézsma, ámbra.

Kapható külön 10 ml-s golyós, és 60 ml-s parfümként, illetve díszdobozos 60 ml + 10 ml-s kiszerelésben.

postareb

2017. november 17.

Az egyik kedvenc parfümöm. Egyszerűen valami varázslatos illata van. Sajnos limitált kiadás volt, így már nem kapható, de alig várom, hogy talán majd mégis ismét felbukkan. Gyümölcsös, édes illata van, rajtam nagyon tartós volt. Ugyan picit drágább a többi Zarás parfümhöz képest, de mindenképpen megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

LathatatlanOzike

2017. június 8.

Nem vicc, egy az egyben Katy Perry cica, Meow illata van. Egyik karomon a macska, másikon a Zara, és én semmi különbséget nem tapasztaltam. Körtések, édesek, nagyon cukrosak.
Jó a tartóssága, egészen sokáig érzem a bőrömön.
5 ml-em van belőle, több nem is kell, mert a 100-as Meow büszkén feszít a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Jó a tartóssága, egészen sokáig érzem a bőrömön.

Timi8

2016. szeptember 2.

Szerintem isteni finom illat! Fragin Katy Perry Purr-jàhoz vagy Meow-jàhoz hasonlítjàk (talàn a vilàgosabbik lila cicàs üveges illat...), de ezeket nem ismerem. Nekem elsőre a Juicy Couture Noire Couture jutott eszembe, majd egyre inkàbb megbizonyosodtam róla, hogy, igen, arra emlèkeztet leginkàbb. Tinilànyos, èdes gyümölcsillat, nekem tetszik, rajtam közepes tartóssàgú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

eddina

2016. augusztus 2.

A környékünkön nincs is Zara, véletlenül keveredtem nyaralás közben egy üzletbe :) Ebbe az illatba úgy szerettem bele, hogy nem is szeretem az édes illatokat! Ez valami isteni! Ráadásul vicc, hogy 1500Ft-ra volt leárazva, most be is pánikoltam, hogy kivonják a forgalomból?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

hhreka

2016. június 19.

Az illata nagyon bejott csak tenyleg nem valami tartos darab, viszont nekem a nagy kiszereles volt es imadtam az üvegét

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

CupcakeQueen

2015. november 9.

Elsőre tetszett ezért megvettem, de egy éve csak áll a polcon :/ nem az én stílusom, nagyon édes..de akinek bejönnek az édes cukorkás illatok, azoknak tetszeni fog úgyhogy nem pontozom le nagyon. téli illatként talán használom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

senskin

2015. július 6.

Tényleg jó, bár első kifújásra nagyon édes, összetett, de lehet fújkálni, mert sajnos nem érzem túl tartósnak a Zara illatokat, de ez nem von le az értékéből. Tényleg olyan édes love-os, kissé cukros, de finomságos randiillat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

lunaticgirl

2014. november 1.

én a 10 ml-est vettem boritéktáskába valónak vészhelyzetre:) szerintem nagyon szuper illatai vannak ugy anblock a Zarának csak egy bajuk van, nagyon hamar elillanak, a tartósság nulla.
amugy ez az illat engem a karamellizált fahéjas sült almára emlékeztet az pedig erőteljesen a Cacharel Amor In a Flashre, ami amugy ezzel együtt egy tökéletes fiatalos (nagyon max 30-ig) őszi-téli illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 10.

Majdnem 2 hete vettem a Zara-ban és imádom! Annyira finom, nőies, krémes, puha, meleg-édes illat!! És tartós is! Én a díszdobozos verziót vettem meg, így a golyós 10ml-s mindig velem lehet. :) Csodafinom illat, ez tény! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.