Zara

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Zara üzletek

YLS Black Opium dupe és klasszikus, elegáns, nőies, édes, ciprusos, bőrös jegyekkel bír.

Hajnike

2019. március 15.

Egy az egyben black opium, nagyon tartós a nap végén is érezni. Kár, hogy már nem gyártják, nekem még mindig van az üvegben, elég belőle kevés is és spórolok is vele. Ha valakinek van eladó, szívesen megveszem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

aleszjandra

2016. május 24.

Talan a Zara legjobban sikerult parfumje! Meglepoen tartos, kellemes illat inkabb a hidegebb idoszakra (mostanaban nem is lattam az uzletekben). A leszaradasa egy az egyben black opium :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

vanillacaramella.sweet

2016. február 17.

Már többször teszteltem az elmúlt hetekben, amióta megjelent. Tényleg erősen hajaz a Black Opium-ra. Jó tartós, finom, nőies, erős szillázzsal, jól sikerült darab. Külföldi leírása jelenleg nagyon hiányos a konkrét infókat tekintve. Én érezni vélek rajta gyümiket, kávét, vaníliát, balzsamosságot, virágos vonalat is. Nekem tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.