Zara

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bazsarózsaa, Módosítva: 2015. január 13.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatkategória: aromás-gyümölcsös

Illatösszetevők: cseresznye, szilva, mandarin, narancs, körte, vanília, szantálfa

nicolpiper

2016. március 2.

Isteni illat. Nem túl erős vagy tolakodó és mégse sajnálom magamon, mert annyira kedvező az ára. Az újabbaknak már pici és kerek az üvege így mindig hordom magammal, viszont az a baj hogy már nem látom a polcokon. Remélem nem tűnt el, mert nagyon sajnálnám. Remélem nyáron újra betáraznak a készletekből :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

pannababo

2015. augusztus 4.

Kellemes nyárias , csajos illat, ami diszkréten jelen van egész nap ! :) csodálatos!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

senskin

2015. június 25.

Nem rossz, de a bőrömön erősen púderes ha leszárad nem finom az illata. Elajándékoztam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 25.

Nusella

2015. június 4.

IMÁDOM!! három üveget használtam el, nagyon jó árban van, nem túl erős, nem túl édes és egészen tartós is, bár azt hiszem pár óra után már csak én érzem. Teljesen bepánikoltam amikor azt hittem nem gyártják tovább. Kicsit a Versace bright crystal absolu hoz hasonlítanám csak nem olyan málnás édes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Bazsarózsaa

2014. december 30.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, kellemes gyümölcsös (meggyes) illat, egyáltalán nem hivalkodó és nem irritálóan édes, mint a szokásos vattacukor parfümök. Egy csillag mínusz, mert a nap végére már nem igazán érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.