Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mklari, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   Zara üzletek

Citrusos-virágos illatkategória

encibajbi

2018. július 17.

Nagyon tetszik az illat, de sajnos kb 1-2 órán át lehet csak érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Nagyon tetszik az illat, de sajnos kb 1-2 órán át lehet csak érezni.

Csillcsi

2018. június 27.

Nagyon nagyon édes illata lett rajtam. Csak az vegye meg aki tényleg a tömény édeset szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

lukacskatu

2016. augusztus 18.

Nagyon jó kis parfüm. Rajtam nagyon tartós, még este is érezni. Ár-érték arányban zseniális!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Dormir

2016. március 1.

Szeretem,mert a Chanel Chance nagy kedvenc. Hasonlít hozzá. Számomra nem virágos. Valahogy olyan komoly, friss, ciprusos illat. Nyáron jól esik, de sajnos nem értem magamon tartósnak. Bár, az eredeti Chanel-hez is hozzászokik az orrom hamar :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 1.

klau810614

2015. augusztus 14.

Nagyon finom és tényleg Chance illata van :-) ebben a hőségben tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Nagyon finom és tényleg Chance illata van :-) ebben a hőségben tökéletes

bellehercegno

2015. március 26.

Csatlakoznék nyarigabi véleményéhez,mást én sem tudnék elmondani róla :) Valóban nagyon hasonlít a Chance EDT-re,a tartóssága is elfogadható,rajtam kb. 4 óra. Ennyi pénzért többet talán nem is várhatunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 26.

nyarigabi

2015. március 20.

Szeretne Chanel Chance lenni, dehát nem könnyű a világ legjobb illatát utánozni! De jó próbálkozás, ár-érték arányban meg ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Ferita

2014. október 11.

Nagyon kellemes illata van. Nyárias,virágos viszonylag tartós. Nyárra megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

mklari

2013. december 13.

Nagyszerű parfüm, órákig érezhető! nagyon hasonlít az illata a Chanel Chance-ra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.