Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2013

Édes gyümölcsös, vaníliás-karamellás illat.

Illatjegyek: szamóca, karamella, vanília, pézsma.

Kiszerelés: 30 ml, 50 ml

asdfjkle

2014. december 20.

Annyira finom, meleg illat. Valóban kicsit érettebb, 35 körüli nőknek való, (én nem esek ebbe a kategóriába) Viszont alkalmakra el tudom képzelni magamon, ezért megelégedtem a kisebb kiszereléssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

senskin

2014. szeptember 20.

Többször ehhez a Zara parfümhöz jutottam, amikor a Zara között kerestem az illatot. Az egyik legjobban sikerült illat.
Finom karamellás, édes komoly érett nőknek való illat.
Így 35 felé valóban jó választás lehet, nem éppen tiniknek való illat. Én nem érzem tolakodónak, használom hétköznap és kérdezték is, hogy mivel fújtam be magam, mert nagyon jó az illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Finom karamellás, édes komoly érett nőknek való illat.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 14.

Szept 1.: Nagyon tömény, édes, pézsmás-karamelles illat, nagyon tartós, erős! :) Eléggé karakteres, mintha még több illatjegye lenne, mint ami neten található hozzá. 5*.

Szept.14.: Fullasztóan erős, tolakodó,így pár tesztelés után. Tartós,jó,35 év felett ajánlott. Inkább más Zara illat illik hozzám. Nem ezt veszem meg. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.