Zarkoperfume

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   5 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: SziBogi, Módosítva: 2021. január 12.

Ár:   18 000 Ft
Kiszerelés:   5 x 5 ml

A Starter Kit 5-ös Star Treat készlettel a Zarkoperfume egy luxuskészletet mutat be, amellyel számtalan egyedi illat készíthető. A készítményeket az jellemzi, hogy a bőrével kombinálva egyedülálló szaglási élménygé válnak, és kombinálhatók egymással, valamint a klasszikus illatokkal.

A készlet öt, 5 ml-es illatot tartalmaz: E'L, Molecule 234-38, Pink Molecule 090-09, Molecule No. 8 és Menage a Trois.

SziBogi

2021. január 13.

Nagyon szerettem volna szeretni. Az egyik kedvenc vloggerem ódákat zengett erről a molekula dologról és azonnal ki akartam próbálni. Elsősorban a 234.38 volt a kiszemeltem. Bementem a douglasba próbálni, de nem kapott el elsőre...meg másodikra sem. Na de aztán este fürdésnél! Annyira más, annyira különleges! Mivel azért óvatos duhaj vagyok, nem akartam nekifutás nélkül beruházni a nagy kiszerelésre illetve megláttam, hogy létezik ez a kis készlet, ezért úgy döntöttem kísérletezek tovább. És nem. Sajnos a 234.38 iránt érzett fellángolásom is elillant. Semelyiket nem mondanám rossznak, sőt. De nem az enyémek. Most legalábbis nem. Az biztos, hogy nagyon megosztóak lesznek a márka parfümjei, biztos hogy szélsőséges érzelmeket fog kiváltani az emberekből. Szó nélkül biztos senki sem megy el mellettük, miután megszimatolta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.