Zendium

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Vékony, puha és lekerekített végű sörték kombinációjával a gyengéd és hatékony tisztításért.

zami86

2017. július 20.

Jó kis fogkefe minőségi anyagokból, nem bántja a fogínyem, kellemes vele a fogmosás. Félárasan vettem, 500 forint volt, annyiért ajándék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

WorkingClassGirl

2016. július 4.

Nagyon klassz ez a fogkefe! A curaprox ultra soft egy ideje már túl puha a számomra, ezért mostanság kísérletezem. Annál ez sokkal keményebb, de azért nem bántja az ínyem, nem durva, kicsi a feje, nagyon jól tisztít, tényleg elég vékonyak a sörtéi. És elég tartós, volt egy hasonló forma sensodyne fogkefém korábban, annak a külső hosszabb szálai néhány hét múlva már szanaszét álltak, ezt meg egy hónap múlva cserélhetem, és még olyan, mint új korában :)
Legközelebb a márka egy másik típusú keféjét veszem, nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Legközelebb a márka egy másik típusú keféjét veszem, nagyon elégedett vagyok.