Zendium

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Extra vékony és puha sörtékkel a gyengéd és precíz tisztításért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mafalda

2020. május 21.

Imádom ezt a fogkefét, olyan puha az inyem sosem sértette fel💕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Imádom ezt a fogkefét, olyan puha az inyem sosem sértette fel💕

dunaimano

2018. szeptember 2.

Korábban curaproxot használtam, azóta elektromosra álltam át, de szeretem, ha van egy kézi is nálam. Mint olcsóbb megoldás vettem meg, és arra amire kell megfelel. Érzékeny fogínyem van, ezért soft fogkeféket használok, viszont a curaprox volt eddig a legnyerőbb. Talán ha kicsit sűrűbb lenne, és a szálak egy síkban végződnének, ez is tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

dundicat

2018. augusztus 2.

Nem rossz, de lehetne puhább. Akinek nagyon érzékeny a foga, inkább maradjon szerintem a kicsit drágább Sensodyne-Parodontax vonalon. Nekem még ez belefér, azért ez a Zendium kefe is sokkal puhább, mint a sima társai. Még ezzel is megvan a puha fogmosás feeling, szóval nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

ZsofiaJazmin

2018. január 19.

Nekem bejött ez a fogkefe. Először kicsit furcsa volt, mert kisebb a feje, mint annak, amit korábban használtam, de pont emiatt a bölcsességfogakat is jól meg tudom mosni vele. Most kb 1 hónapja van meg (2 havonta cserélem a fogkeféket, bár attól függ, van, ami hamarabb tönkremegy), de már kicsit el vannak kopva a sörtéi. Ettől függetlenül szerintem jó kis fogkefe, elég puha, kicsi, jól lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

tenyitomi

2016. július 4.

Gyakorlatilag ez egy kis kitérő volt a Curaprox közben/kíváncsiság/de azt hiszem nem nekem való.A sörtéi számomra elég merevek,kicsit szúrósak,a nyele pedig kerek formájú,csúszós,ezért az ínynél nem tudom 45 fokban sikálni mert kicsúszik a kézből.Ja és a szálhosszúsága is kb 25%-al több.elég nagyra kell tátani hogy kényelmes legyen a sika-mika.Inkább maradok a jól bevált Curaproxnál,nekem eddig az az etalon,de persze ettől még másnak ez is bejöhet.A három csili az 3 és fél akar lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.