Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

12+

emerilda

2016. május 17.

Számomra olyan semmilyen ez a tonik, az összetevői nem túl jók, bár legalább alkoholt nem tartalmaz, de ennek ellenére szárít. Valószínűleg elhasználni se fogom, csak ajándékba adták egy krém mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 17.

kiszpiszok

2016. március 16.

Már van egy megszokott tonikom, így nem adtam neki sok esélyt, de kellemesen csalódtam. Az illata nekem semleges, de szépen tisztít és nem zsírosodik tőle a bőröm. Nem csípi a szemem, és mintha javult volna az arcképem mióta használom. Valószínűleg újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.