Ziaja

Ár:   2060 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   140 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SweetLikeMee, Módosítva: 2021. augusztus 3.

Ár:   2060 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéden tisztítja a bőrt és eltávolítja a sminket. Nem mó­do­sítja az epidermisz védőrétegét. Használatát követően a bőr sima, hid­ratált és kelle­mes tapintású lesz. Barna tengeri alga ki­vo­natot tar­tal­maz (Laminaria ochroleuca), mely nyugtató, védő és hidratáló hatású. Az olaj illat­men­tes, a ter­mék kellemes illatát a természetes bőr­pu­hí­tó anya­gok adják.

Ár: 1500 , Eladó: laczkoadri08
Állapot: kétszer használt, kb. 1 éve bontott, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden

Kllmllcnt

2022. szeptember 23.

Szerettem volna egy olajos lemosót bevezetni a rutinomba, főként a mitesszerek csökkentésére, de sminklemosáshoz is használtam első lemosóként. Hogy én mit fel nem kutattam érte, hogy megtaláljam valahol és meg tudjam venni, utólag azt kell mondjam, nem érte meg a nagy felhajtást. Nyilván olaj révén könnyen eltávolította a sminket, szempillaspirált, fényvédőt, de borzasztóan csípte a szemem, akármennyire is próbáltam gyengéden a szem környékén. Ráadásképpen mitesszerek terén sem láttam pozitív változást (se negatívat), természetesen BHA-t, niát használtam mellé, amolyan kiegészítésképpen gondoltam, hogy bevezetem az olajos lemosást. Pluszban én kicsit sűrűbb textúrára számítottam, eléggé trükközni kellett, hogy ne a mosdókagylóban végezze a tenyerem helyett a cucc. Sajnálom, első olajos próbálkozásom, van még a flakonban, elhasználgatom, de következő alany valószínűleg balzsam lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Fehereszti

2022. szeptember 12.

Nekem sajnos nem vált be. A szemem eléggé csípi, a sminket sokkal kevésbé hozza le rendesen, mint a korábbi Nivea grapeseed lemosóm vagy az Yves Rocher olajosa. Mivel előbbi nem kapható, utóbbi pedig veszettül büdös, nagyon reménykedtem ebben, de nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

kboglarka

2022. szeptember 12.

Nekem ez az első olajos lemosóm, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom. Nagyon szépen lehozza a sminket, nem irritál, szememet nem csípte. Alapjáraton zsírosabb a bőröm, viszont nem vettem észre, hogy ez fokozná a zsírosodást. Pár hete használom első lemosóként, nem fogy gyorsan, sokáig elég. Könnyebben beszerezhető, mint a többi olajos lemosó és az ára sem annyira vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

vulpemania

2022. augusztus 18.

Már régóta csinálom a koreai dupla arclemosásos rutinomat, de egyre nehezebben beszerezhető koreai kozmetikumok miatt itthoni alternatívát kerestem. A Nivea-nak volt egy olajos arclemosója, de sajnos megszűnt az is. Ez a termék nagy piaci űrt tömött be számomra. Remélem továbbra is kapható lesz!
Hozza ugyan azt a színvonalat, mint akár koreai társai, bár örülnék egy nagyobb kiszerelésnek. Illatmentes, lehozza a vízálló sminket, nem csíp. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

Azurill

2022. augusztus 18.

Kb 2-2,5 hónapig tartott ki. Arcra és neha testre is használtam a fényvédő lemosásához.
Olajos lemosókból eddig babaolajat, ezt és most a puritosat használom.
Ez a többihez képest állagra hígabb, a szememet pedig csípte. Jól tette a dolgát ettől függetlenül és nem pattogtam ki tőle. Lemosni is könnyű, nem úgy mint pl egy babaolajat.
Én legfeljebb nyárra fogom megvenni, hogy a testemről lemossam a fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

Olajos lemosókból eddig babaolajat, ezt és most a puritosat használom.
Én legfeljebb nyárra fogom megvenni, hogy a testemről lemossam a fényvédőt.

pillangolany7

2022. július 11.

Én is a nivea grape seed helyére kerestem hasonló olajos lemosót, és ezzel nagyon elégedett vagyok. Tökéletesen leszedi a fényvédőt, tejszerű réteggé válik az arcon, könnyű lemosni. Csak ajánlani tudom, ha elérhető áron, könnyen beszerezhető olajos lemosót keresel. Meg lehet venni a ziaja webshopban vagy márkaboltban és több más weboldalról is rendelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 11.

00LaurA00

2022. április 30.

Nem vált be! Több miteszert okozott mint amennyi a használata előtt volt sajnos. A pumpás kiszerelése praktikus lenne de így felejtős számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 30.

k001

2022. február 22.

Tudom beteg, de ezt azért választottam ezt, mert annyira szép :) Élőben még szebb, úgy néz ki, mint egy zafír drágakő 💙 Annyira jól néz ki a fürdőszobában, ha kiürül, teszek bele vizet, és kint hagyom. Kicsit féltem, mert ha valaki azt írja a kommentekben egy terméknél, hogy kipattogott tőle, akkor én is szinte tuti, hogy ki fogok, de egyelőre úgy tűnik, egyáltalán nem bántja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 22.

tátombák

2022. február 5.

Mivel a Nivea grape seed gyakorlatilag beszerezhetetlen, netről rendelve szállítással együtt üti a lélektani határt, más után kellett néznem. Egy insta posztban botlottam bele és amikor BP-n jártam a márkaboltban vettem egyből 2 flakonnal belőle. A pumpa 3 használat után feladta, ezt leszámítva viszont nagyon elégedett vagyok vele. Végig olajos marad használat közben, nem válik tej állagúvá, mégis egy második habzó lemosóval könnyedén lejön a bőrről. Az erős szemsminket fellazítja a második lemosó előtt. Nem tapasztaltam irritációt, pattanásokat, használat után mindig frissnek, tisztának érzem az arcom tőle. Eleinte pillanatragasztó szaga volt, de pár használat után megszokható.
Több olajos lemosó kéne a piacra drogériás viszonylatban, mert ehhez sem egyszerű hozzájutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

KonDori

2022. január 30.

UP: Három hét után sok eltömödött miteszerem és apró piros foltok, puklik, göbök lettek az államon és az orromnál. Elöször a náthára, a maszkra fogadtam, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy ez okozza a gondot. Vmelyin allergiás reakciót váltott ki, amit nagyon sajnálok, mert elvileg minden mentes és abban a három hétben szépen kitisztította a míteszereim, de így nem tudom elhasználni és alig hiányzik belőle.

Dupla lemosás első lépéseként használom. A TO olajos lemosóját cseréltem le erre. Kellemes az állaga, jól lehozza a színezett fényvédőt, sminkelni nem sminkelek, így mem tudom, azzal mit kezd. A miteszereken segít, de nyilvám nem tesz csodát. A második lemosással könnyen le lehet mosni. Kevés is elŕg belőle.. 3 hete használom, kíváncsi vagyok meddig tart ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Emolliensek: Hexyl Laurate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Caprate, Laureth-2, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Tisztítószerek: Laureth-2, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.