Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Krémes tusoló és habfürdő a fiatal, problémás bőr speciális igényeihez kifejlesztve. Gyengéden tisztítja a bőrt, használat közben gazdag habot képez. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Segít megküzdeni a fiatal bőrre jellemző bőrhibákkal. Hidratáló glicerint tartalmaz, mely megakadályozza a bőrfelszín kiszáradását. A csipetnyi mangó, kókuszdió és papaya édes gyümölcskoktél aromája felfrissíti a testet és egzotikus, hosszan tartó illatot hagy a bőrön.

Jelizz

2020. július 31.

Nem tudtam ellenallni ennek a CUKI dizajnak ( egy kistaskaba egy kiskutya ) :D Olyan edeskes gyumolcsos ragogumi illata van. Nem erzem hogy szebb vagy hogy tisztabb lett tole a borom. Szarit. Tipikus tini tusfurdo,egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.