Ziaja

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

- A bőrt értékes tápanyagokkal látja el.
- A bőrt nagyszerűen felélénkíti, kisimítja és megóvja.
- Hidratál és élősegíti a bőr nedvességtartalmának megőrzését.
- Mérsékli a bőr irritációkkal szembeni érzékenységét.
- Rendszeres használatával javul a bőr megjelenése és színe.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Megvettem, mert szerettem volna valamit az arcomra, kremes, konnyen felszivodo krem. Enyhe kakaocska illattal.
Nem zsiros, mert nem lettek tole pattanasaim, az ilyen kremektol mindig pattanasok bujnak elo, de ennel nem.
Es szerencsere abban is segit, hogy a viz okozta arc szarazsagomat helyrehozza.
Egyszeru krem, de nem kell tole csodat varni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Es szerencsere abban is segit, hogy a viz okozta arc szarazsagomat helyrehozza.
Egyszeru krem, de nem kell tole csodat varni.

EosLover

Korcsoport: < 18
2017. június 19.

Kicsit zsíros érzetet hagy, de nagyon jól hidratál, és imádom az illatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 19.

Kicsit zsíros érzetet hagy, de nagyon jól hidratál, és imádom az illatát is.

szirimiri

2017. június 11.

Egy az egyben úgy érzek vele kapcsolatban, mint az előző hozzászóló. Én nem tudon rendszeresen használni, egyszerűen nem visz rá a lélek így legalább pattik nem jelennek meg. Mélységes csalódás. Legalább az összetevői normálisak és az illata is elég jó. Télre való krém, elhasználom de soha többé... Zsírosabb érzetet hagy, de mégsem fullasztó szerencsére és nem tömíti el a pórusokat. Legalább nem volt drága....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

sieszter

2017. március 24.

Hű, irtó furcsa állaga van, mert amikor elkezdem szétkenni, akkor nagyon tapadós, aztán tényleg ilyen vizes lesz, ahogy itt is írták, végül pedig zsírosan fénylik. Én általában este kentem fel, pont azért, mert fénylő réteget hagy, vagy nappalra akkor, ha nem mentem sehova. Annyira nem mondanám szuper hidratálónak, a hatása nem tartós. Ha rendszeresen használtam, előjött néhány pattanás is. Az illata jó. Nekem ez 3 pontot ér, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

belila

2017. március 19.

Csodaszernek nem mondanám, de nagyon kellemes "vizes" állaga van, gyorsan beszívódik, utána nagyon szép, puha lesz a bőröm. Érdemes a mennyiséggel vigyázni, mert a kevesebb is bőven elég. Az illata pedig szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

petraholi

2016. december 17.

Szerintem jó kis krém ez,nekem nem okozott nagyobb csalódást.Sajnos így a hideg bekövetkeztével arctisztítás után nagyon húzódik az arcbőröm és eléggé hámlik is.De mivel kombinált a bőrtípusom is,vigyáznom kell a nagyon zsíros és olajos krémekkel,mert hajlamos vagyok a pattanásokra is.Eleinte én is beleestem abba a hibába,hogy átlag mennyiségű adagot kentem fel a bőrömre és szépen kifényesedtem mint a karácsonyfa,de aztán kitapasztaltam,hogy egy nagyon kevés adagot kell eloszlatnom.Így aztán tényleg azt kell mondanom,hogy nekem igenis nagyon bevált,csak sajnos tényleg keveset kell használni belőle.Az illata nagyon kellemes,visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

TimyeK

2016. október 1.

Ez valami brutális... Télire vettem a kombinált bőrömre, először nagyon tetszett az illata, az állaga, azt hittem igazán tápláló lesz, tévedtem. Próbálkoztam vele egy darabig, de rendesen elkenni sem tudtam, a bőröm nem szívta fel, zsírban tocsogott, MÉG REGGEL IS! Nappalra képtelenség volt felkenni, éjszakára se volt több értelme. Egy idő után elkezdtem pattanásosodni tőle. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

pinkienett

2016. augusztus 29.

Ez a kedvenc arckremem! Eleinte kicsit furcsa volt a vizes hatása az arcomon, de hamar beszivodik. Tökéletesen keverheto vele a teafaolaj, pár pillanat alatt meg vagyok vele. Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

zsofia93

2016. május 22.

Most total be vagyok esve a kakovajas cuccoknak, ezert is vettem meg ezt a kis kremet :) nagyon tetszik az illata, jo az allaga is, viszont maradektalanul tenyleg nem szivodik be, de mivel csak ejszakara hasznalom engem ez egyaltalan nem zavar :) imadom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 22.

Aprile

2016. április 23.

Kellemesen finom kis kakaós illatú krém, szuper dizájnnal, de egyszerűen nem bírtam elviselni az arcomon. Felkentem, és úgy éreztem nemes egyszerűséggel, hogy "rotty". Annyira vastag ennek a krémnek a textúrája, hogy kétszer bírtam csak magamra kenni, mert nagyon sokáig szívódott befelé. Úgy tűnik, olyan vagyok, mint Anyukám, ő mondja mindig, hogy a "vékony krémeket szereti". Lehet én is ilyen vagyok. A krém nem rossz, de engem nem vett meg. Ahogy a Ziaja egyéb termékeinek sem sikerült. Ez a krémecske landolt is Zsuzsi barátnőmnél, aki szereti az ilyesmit... neki talán majd bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.