Ziaja

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

- A bőrt értékes tápanyagokkal látja el.
- A bőrt nagyszerűen felélénkíti, kisimítja és megóvja.
- Hidratál és élősegíti a bőr nedvességtartalmának megőrzését.
- Mérsékli a bőr irritációkkal szembeni érzékenységét.
- Rendszeres használatával javul a bőr megjelenése és színe.

Mananna114

2016. március 3.

Kézkréme után nem vártam sokat ettől a terméktől.( jobban szárazzá tette a bőröm) Nappalra nem tudom használni annyira zsíros, fénylő hatást kelt a bőrömön. Este szoktam használni kis mennyiségben 2. használat után viszont pattanásokat okozott. Egyáltalán nem volt be. Soha többé nem veszek egy terméket se a Ziajától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

zsooofizsooofi

2016. január 24.

Télre vettem éjszakai arckrémnek, nagyon szeretem, már a második darabot "fogyasztom" :) Az állaga kicsit furcsa, mert amint az arcomra kenem, olyan, mintha hirtelen sokkal vizesebbé válna, vagy valami... az illata is teljesen rendben van. Tényleg elég zsírossá teszi a bőrt, pont ezért napközben vagy melegebb időben nem használnám. A homlokomon is óvatosan kell vele bánnom, előfordul, hogy ott éjszaka sem issza be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

rekaviragm

2015. december 23.

Téli arcápolónak ideális, szuperül hidratál és nagyon jó illata van. Zsíros bőrre nem ajánlom, ahhoz elég nehéz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

jete92

2015. november 23.

Nekem nagyon bevált a száraz bőrömre. Éjszakára használom legtöbbször, de ha nagyon hideg van, nappal is előfordul, hogy érte nyúlok. Szeretem az illatát, imádok mindent ami kakaóvajas. Ajánlom mindenkinek, akinek megviseli a bőrét a hideg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

mivett

2015. november 23.

A maga idejében szerettem, kb. 2 éve, mikor próbáltam. Táplált, hidratált, beletörődtem, hogy csillogok mint egy diszkógömb és tömődnek a pórusaim, mert nem tudtam, hogy létezik olyan hidratáló, ami nem ezzel jár. Aztán felfedeztem egy-kettőt a Manna szappanok közül és ő egyből kézkrémmé vált. Nekem csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Clementine95

2015. november 3.

Zsíros bőrre szerintem szörnyű. Az illata finom, kellemes az állaga, de sajnos nem az én bőrömre találták ki. A száraz részeket az arcomon viszont jól hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.

kockasfulu

2015. október 3.

Nagyon intenzíven hidratál, én az extra száraz területekre és télre ajánlanám csak. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Nóórika

2015. szeptember 4.

Én imádom ezt a krémet.
Szeretem az illatát is,az állagát is, télen tökéletesen hidratálja a száraz bőrt,nyáron pedig még barnító hatása is van.
Nem mellesleg nagyon olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Én imádom ezt a krémet.
Nem mellesleg nagyon olcsó.

linszu

2015. július 18.

Egyszer nagyon régen vettem kuponnal féláron a DM-ben. A kakaó- meg csokiillatú tusfürdőket meg testápolókat nem igazán szeretem, ezzel még ki voltam békülve. Azonban rögtön az első alkalommal, amikor használtam, viszketett az egész arcom. Még próbálkoztam párszor vele, de mindig ugyanaz lett a vége, vakartam az arcom. Egy barátnőmnek odaadtam, mert neki nagyon tetszett az illata, pár nap múlva hasonlót élt át, szóval ő sem használta tovább pár alkalomnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 18.

wifey

2015. május 11.

Jó az illata, be is szívódik viszonylag hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Jó az illata, be is szívódik viszonylag hamar.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.