Ziaja

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

- A bőrt értékes tápanyagokkal látja el.
- A bőrt nagyszerűen felélénkíti, kisimítja és megóvja.
- Hidratál és élősegíti a bőr nedvességtartalmának megőrzését.
- Mérsékli a bőr irritációkkal szembeni érzékenységét.
- Rendszeres használatával javul a bőr megjelenése és színe.

GazdiMami

2015. március 30.

Sajnos, nekem csalódás volt ez az arckrém. Egyrészt semmi kakaós illata nincs, ami számomra negatívum, másrészt szerintem túlságosan is vizes állagú, nagyon lassan szívódik csak be. Lassacskán, kezemre elhasználom majd, de ennyi pénzt egyáltalán nem ér meg. Vannak ennél sokkal jobbak, olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 30.

lviaeszter

2015. március 25.

Nagyon kellemes, édes, de nem tömény illata van. Én éjszakai krémnek használom, arctisztítás után, akkor is csak keveset. A bőrt puhítja, feltölti, reggelre simább és telítettebb lesz az arcbőröm. Én szeretem. Nem hagy zsíros érzetet maga után, szóval, én elégedett vagyok vele. :)

UPDATE:
Szerettem ezt a krémet. Sokáig használtam, reggel is, este is, a bőröm könnyedén beitta. Az illata nagyon jó, bár el tudom képzelni, hogy ez már valakinek a túl erős kategória.

Sajnos kb. 1 év használat után - hiába maradt még a tégelyben - félre kellett tennem, mert az állaga túlságosan ragadós, sűrűbb lett; szerintem megromolhatott. Illata mondjuk nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 25.

UPDATE:

dorisss

2015. március 25.

Imádom az illatát és a hatása is nagyon jó. DE már csak éjszakára használom zsíron, nehéz állaga miatt. Egy próbát megért, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

pampamacska

2015. február 9.

Nem különösebben kiemelkedő. Én biotermékhez képest egyáltalán nem érzem benne a kakaóvajat, csak valami gagyi alapkrémet, amibe néhány összetevőt belekevertek és ennyi. Több természetességet várnék el és sokkal jobb hatást :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

fujfui

2014. november 19.

Nekem se jött be. Száraz arcbőröm van, húzódni, szájkörnyéken hámlani is szokott. Nagy reményekkel vettem meg, de nekem is zsíros, olajos hatást hagy. Mintha zsírosodna a bőröm, fénylik. Az tény, hogy javul a bőr megjelenése és színe, ez észrevettem, de amúgy nem fogom elhasználni.

UPDATE: Pár napig jegeltem a dolgot aztán megint elkezdtem használni, ha már megvettem alapon. Nagyon minimálisat kell az arcra tenni, éppen hogy pöttyözni vele és úgy teljesen jó. Nem mindig teszek a homlokomra, attól függ mennyire találom száraznak, van hogy csak a kritikus területekre teszek. De tényleg, nagyon keveset használva beválik! Felemelem 4 csillagra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

toteme3

2014. szeptember 14.

Nekem teljes mértékben bevált, igaz nem mint mindennapi arckrém. Akkor veszem elő, mikor itt a hideg idő, és valami zsírosabb arckrémre van szükség, hogy ne száradjon ki a bőröm, illetve ha ez már megtörtént éjszakára szoktam felkenni. Mivel semmi nem lehet minden körülményre megfelelő, én megadom az öt csillagot, mert nekem tökéletesen megfelel arra, amire használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Röviden és tömören: nem vált be. Más termékét ennek a márkának már használtam, remek volt. Az ehhez fűzött reményem pedig az első használat után elillant.
Furcsa, kellemetlenül zsíros állag, émelyítő illata van. Nem szeretem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Furcsa, kellemetlenül zsíros állag, émelyítő illata van. Nem szeretem...

nius

2014. augusztus 11.

Baromi tömény. Az állaga is, meg az illata is..olyan mű az egész.
Beleül a pórusaimba, és olyan csúszós-maszkos hatása van-ilyet még nem tapasztaltam arckrémtől.
Ráadásul valószínűleg ettől lettek csúnya, bőr alatti gyulladások az arcomon-valószínűleg....esélytelen, hogy még egyszer az arcbőrömre kerüljön.
Kézkrémnek azért elkenegetem, mivel kidobni nem szeretném, ha már itt van.
Amúgy a dm-ben most akciós, én 500Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Baromi tömény. Az állaga is, meg az illata is..olyan mű az egész.
Kézkrémnek azért elkenegetem, mivel kidobni nem szeretném, ha már itt van.
Amúgy a dm-ben most akciós, én 500Ft-ért vettem.

Lory

2014. július 14.

Nappali krémnek nem jó,elég "nehéz" krém,kissé zsíros érzést hagyva maga után.Éppen ezért viszont tökéletesen hidratál és táplál.Éjszakára célszerű használni.Diszkrét,finom illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

macus73

2014. július 10.

Nagyon sok krémet pròbáltam már, de nem éreztem változást. Ez a krém finoman puhítja a bőröm és a pattanásokat is lehúzza. Nagy meglepetés számomra! A vizes érzet, amikor felkened, talán azért van mert nincs tele nyomva szilikonnal, alkohollal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.