Ziaja

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

- A bőrt értékes tápanyagokkal látja el.
- A bőrt nagyszerűen felélénkíti, kisimítja és megóvja.
- Hidratál és élősegíti a bőr nedvességtartalmának megőrzését.
- Mérsékli a bőr irritációkkal szembeni érzékenységét.
- Rendszeres használatával javul a bőr megjelenése és színe.

korok23

2014. július 4.

Finom illata van, elég zsíros krém, dehát kakaóvajas ugyebár. A vizesedését nem tudtam mire vélni, először azt hittem én nyúltam hozzá vizesen, de nem, pillanatok alatt elmúlik ez az érzés, utána már finom puha bőr. Lassan szívódik be, én éjszakára most ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Kiwcsi

2014. június 18.

Én éjszakára használom ezt a krémet, mert napközben nem szeretem krémezni az arcom, de nagyon szeretem, hihetetlen kellemes illata van, és pihi-puhi bőrt varázsol :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 18.

noorinoori

2014. június 17.

Ajándékba kaptam, gondoltam ha a tesápolóját így imádom, biztos ez is szupi lesz.
Nappali krémként használtam( vagyis inkább kentem fel néha) de szörnyű volt, nem szívodótt be,zsíros érzést hagyott,stbstb , már sokan leírták ugyanezt..
Kár, hogy előbb nem olvasgattam a bejegyzéseket, most kipróbálom éjszakaiként!:) Bár akkor meg félek, hogy ha ide-oda forgolódok az ágyban, nem-e zsírosítja be a hajamat :O

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 17.

edina.kriszta

2014. május 31.

éjszakai krémnek használom, de nem minden nap; kicsit olajos/maszkos látszatot kelt felkenés után, de reggelre csodát tesz! az illata pedig elbűvölő :) imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Black Fairy

2014. május 18.

Mű az illata, nagyon tömény, lassan szívódik fel...
Viszont kap három pontot, mert a hatása hosszú távon nagyon kellemes...Kombinált bőröm van, és amióta ezt a krémet használom, azóta tudom normálisan lealapozni az arcomat...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 18.

Mű az illata, nagyon tömény, lassan szívódik fel...

Ildibildi

2014. április 27.

Ma próbáltam ki először, az illata isteni! Viszont kicsit csalódtam, mert nappali krémnek szántam, de az én bőrömön nehezen szívódik be, így nem lehet rá egyből sminkelni.
Helyesbítek: többszöri használat után kiismertem a krémet, elsőre lehet a felkenés utáni "vizes" hatás miatt kicsit többet kentem magra és ezért éreztem úgy hogy sok, de éjszakára tökéletes volt. Rájöttem, hogy csak rendesen el kell keni a krémet, egy kicsit várni és már jó is. Az illata továbbra is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Charis

2014. március 9.

Azt hitem hogy ki fogok ragyásodni tőle, mivel kakaót tartalmaz, de már a második tégellyel használok belőle, és csakis pozitivumokat tudok felsorolni: nagyon könnyű krém, finom az illata, és ami a leghihetetlenebb hogy eltüntette a pattanásaimat is! Igen, nekem is felkenés után olyan érzésem van pár másodpercig mintha leizzadnám, holott dehogy is izzadok. Aztán pár perc múlva hipp-hopp, be is ivódott a krém. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 9.

Saretin

2014. március 5.

Az itteni leírások okán tettem egy próbát vele. Szeptemberben vettem meg és azóta éjszakai krémként használom. Kivéve, ha nem kell mennem sehová, mert akkor kényeztető pakolásként nappal is felteszem. Egyszerűen imádom az illatát! Az a finom kakaóvaj. Egyetlen negatívum, vagy megjegyzés csak: a krém tényleg vizesedik, amint felkened, de kis türelemmel szépen eldolgozható, és az eredményért megéri. Puha, telt arcbőrt és nyakat, valamint kézfejet eredményez; ki hová szeretné kenni. Az egyedüli vicc a csomagolása: egy akkora dobozba rejteni ezt a kis tégelyt?! Hát én úgy röhögtem! :D De sebaj 990 Ft-ért simán megveszem majd tavasszal újra, hiszen iszonyú lassan fogy, tutira elég lesz addig.

Update: Sajnos nem használhatom többet, pedig még a harmada megvan. Súlyosbodó allergiás tüneteim már 5 perc után előjönnek, ha próbálkozom vele. Pedig hosszú hónapokig imdtam. :,(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Ljudmilla

2014. február 3.

Nappali krémhez képest egy testesebb, zsírosabb krém a megszokottnál, de ezt a kakaóvajnak köszönheti :) Először a testápolóját használtam, ami csodát tett a száraz bőrömmel, ezért próbáltam ki az arckrémet is. Az illatát ebben is imádom, én általában hagyok neki egy 10 percet, hogy beszívodjon, majd a felesleget eltávolítom. Puhává teszi a bőrömet, nagyon szeretem :) Éjszakai krémként is bevált, akkor az egész be tud szívódni és reggelre pihe-puha lesz az arcbőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

linda.labik

2013. december 30.

Egyet fizet, kettőt kap akcióban vettem 1000 Ft-ért a kettőt... Nappalra elképzelhetetlennek tartom, hogy ezzel kenjem be az arcom, éjszakára viszont nem rossz, puha lesz tőle a bőröm, viszont ragacsos érzet az azért marad, bár nem a kellemetlenül ragacsos kategória. Illata szokásos ziaja kakaós illat, elkenni kicsit tényleg furcsa, de összességében azért annyira nem gáz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.