Ziaja

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

- A bőrt értékes tápanyagokkal látja el.
- A bőrt nagyszerűen felélénkíti, kisimítja és megóvja.
- Hidratál és élősegíti a bőr nedvességtartalmának megőrzését.
- Mérsékli a bőr irritációkkal szembeni érzékenységét.
- Rendszeres használatával javul a bőr megjelenése és színe.

zsofi.brasch

2013. december 30.

Nálam nyert. Könnyű krém, az illata nekem nagyon kellemes, nem érzem gagyinak. Tisztítás után, száraz arcra szoktam felvinni. Először picit fura, valaki írta előttem, hogy bevizesedik felkenéskor, de utána nagyon szépen el lehet dolgozni, tökéletesen felszívódik és hidratál. Az én bőröm száraz, t vonalban zsírosodó, de nem kifejezetten problémás; nagyon száraz bőrre lehet nem válik be annyira. De egy próbát mindenképpen megér, nagyon jó árban van és utánanéztem, nem tesztelnek állatokon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

kismadár

2013. december 24.

Arckrémnek nagyon nem vált be... :( Zsíros, olajos érzetet hagy a bőrön, miközben egyáltalán nem hidratál és mindez párosul egy nagyon gagyi kakaó illattal. Sőt, hogy még fokozzam is.. az érzékeny bőrömet csípte is. Nálam kézkrém lett belőle, arra jó, de arcra nem ajánlom. Az ára nem volt húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Abalam

2013. október 20.

Imádom, az egyik legjobb, érzem, ahogy táplál és hidratál - bár az árához képest kicsit keveset adnak belőle, de ennek ellenére öt csillagos, mert így sem tudom otthagyni a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

lausz

2013. szeptember 4.

sajnos nagyon hasonló az olívás arckrémhez, épp csak egy picit jobb, így éjszakai krémnek ez már talán elmegy.
de sajnos én is tapasztaltam a "vizesedést", ahogy lentebb írták, valamint, hogy rajta marad a bőrön, satöbbi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

haloittbarbi

2013. augusztus 8.

Már nagyon régen használtam ezt az arckrémet, de úgy emlékszem a második alkalom után le is passzoltam édesanyámnak, mert nekem nagyon nem jött be (amúgy neki sem). Felvitel közben egyszer csak bevizesedik a krém, nem tudom máshogyan leírni. Kentem fel az elsőre zsíros krémet és ahogy dolgoztam el, elkezdett bevizesedni. Ilyet még egyik terméknél sem tapasztaltam azelőtt.

Egyikőnknek sem tetszett az állaga, és az illata sem volt valami jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Egyikőnknek sem tetszett az állaga, és az illata sem volt valami jó.

annick

2013. július 11.

Bejott, de csak ejszakai kremkent. Jol hidratal, es puhava teszi a bort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Bejott, de csak ejszakai kremkent. Jol hidratal, es puhava teszi a bort.

Juji

2013. július 4.

Ha arckrémre szükségem van, akkor csak ezt. Nagyon kevés elég belőle és már az is fantasztikus érzés, ahogyan belemasszírozom a bőrömbe! Abszolút éjszakai krém, de érzem, hogy gyógyít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

kozmano

2013. április 24.

Én nagyon szeretem!
Testes, tápláló krém, amit valóban jobban be kell masszírozni mint más krémeket, de nálam remekül funkcionál. Még este is hidratált a bőröm tőle. Valóban zsírosabb krém mint az átlag, de én kifejezetten szeretem, ha arckrémezés után kicsit zsírosabb, fénylőbb a bőröm, mert alapból nagyon száraz és vízhiányos, na meg ugye a szolárium.... Szóval nekem hamar beissza a bőröm és egy kellemes érzés marad után, nem szárad ki azonnal mint más krémek után.
Ennyi pénzért ilyen tudást csak 5 csillagosra értékelhetek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

Én nagyon szeretem!
Ennyi pénzért ilyen tudást csak 5 csillagosra értékelhetek.

katica131

2013. április 15.

Nekem nagyon jól bevált, igaz,hogy kicsit nehezen szívja be a bőr, de nekem 5 perc volt kb, úgyhogy aki rohan, az az utolsó pillanatban ne kenje fel:) de amúgy gyönyörűen helyrehozta a tél miatti száraz arcbőröm, szóval abszolút ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

ancsablogja8

2013. március 11.

Imádja az arcom ezt a krémet. Nem szárít, jól hidratál, kellemes illata van. Nyárra kicsit sok lesz, de télen egyből ezt a krémet fogom megvenni. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.