Ziaja

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

- A bőrt értékes tápanyagokkal látja el.
- A bőrt nagyszerűen felélénkíti, kisimítja és megóvja.
- Hidratál és élősegíti a bőr nedvességtartalmának megőrzését.
- Mérsékli a bőr irritációkkal szembeni érzékenységét.
- Rendszeres használatával javul a bőr megjelenése és színe.

Asarys

2013. február 27.

Én nappalra használom, mert az utóbbi időben rettenetesen szárazzá vált ettől az időtől a bőröm. Nagyon finom az illata és rendkívül jól hidratálja és pihepuhává teszi az arcom. Eléggé zsíros, de ha felkenés után tíz percet várok akkor teljesen beszívódik és lehet rá sminkelni is. Nekem nagyon sokat segített az irritációra hajlamos érzékeny és száraz bőrömön, de tény, hogy töménysége miatt tényleg csak téli meg "SOS szárazság elleni" krém. Ha jön a meleg akkor váltok, de télen nálam tuti befutó és ár-érték arányban is verhetetlen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

dorcus89

2013. február 1.

Én is este használom, nappalra el sem tudom képzelni, mert ahhoz tényleg elég zsíros. A megfelelő mennyiséget ki kell tapasztalni, mert könnyen egy plusz krémréteg keletkezhet az arcunkon. Én csak télen használom mikor a szél vagy a hideg kikezdi az arcom. Az illata nekem pont elviselhető, de ha valaki nem szereti az erősebb illatú krémeket az ne ezt vegye meg. Extra száraz bőrre szerintem tökéletes. 4 csillagot azért adok, mert jó-jó de van ettől jobb ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Stella9

2013. február 1.

Lányok én estére szoktam vele bekenni az arcomat, ahol száraz a bőröm ott vastagabban. Reggel is megvan még az illata, de egy sima vizes arcmosással elillan. Ezt NEM szabad sminkelés előtt, reggel felkenni, mert arra tényleg nem jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

LinDark

2013. január 22.

Eleinte én is ódzkodtam tőle, hasonlóak voltak a tapasztalataim, mint az előttem szólóknak, de rájöttem, hogy ha éppen csak annyit visz fel belőle az ember, amennyit még beszív a bőre (kb. 1 kisebb ujjbegynyit gyorsan szétdolgozva), akkor szuper jó. A téli hidegben kiszáradt arcnak csodaszer, és rendszeresen használva tényleg egyenletessé és egészséges kinézetűvé teszi az arcbőrt. Ráadásul ha icipicit nedves az ember bőre, akkor sokkal könnyebben el is lehet dolgozni, és nem hagy maga után zsíros érzést. 5 csillagot csak azért nem kap, mert kicsit tényleg macerás eltalálni a megfelelő mennyiséget, de rendszeresen használva már ez is rutinná válik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

meli0110

2013. január 20.

Bizony nagyon zsíros a krém, és púderezés nélkül az arc fénylik. Viszont puhává teszi a bőr, szerintem ápol. Bár az én arcom is zsíros, ennek ellenére nem pattogok ki tőle, nem fokozza a zsírosságot. A legnagyobb érdeme, hogy bár érzékeny a bőröm, nem csíp és ég tőle az arcom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 20.

hardcandy4

2013. január 19.

Amikor felviszem az arcomra először zsíros, aztán mintha eltűnne a kezem alól a termék és vizes olajjá változna. Nem hidratál semmit! Ráadásként a bőröm 2-3 órával a krémezés után kiütéses lesz . Nagyon rossz termék !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Judiit

2012. december 8.

Nem szerettük egymást. Itt egy egész tégely szinte. Nem tudom használni, mert nekem túl zsíros . Az illata nagyon finom, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 8.

Mona01

2012. december 7.

Nem szerettem, mert iszonyú zsíros volt, nem szívódott be, és nem is hidratált semmit. Ezután próbáltam kézkrémként, testápolóként elhasználni, de nem vált be, mert a masszív zsírréteg alatt húzódott a bőröm. Ritkán dobok így ki bármit is, de ez a kukában végezte. Az illata viszont nagyon kellemes, azért kap 1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Stella9

2012. november 7.

Én csak azért vettem meg, hogy mégiscsak ápoljam valamivel télen a képemet. És akkor megláttam ezt...Kakaóvajas krém, nyamm XD Megvettem, kis mennyiségekben elkenegettem, nekem teljesen jó volt (vegyes, érzékeny bőröm van). Az illata mennyei *_______*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Pipacs

2012. július 21.

Az illata nagyon finom, de használhatatlan, mert eszméletlenül zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Az illata nagyon finom, de használhatatlan, mert eszméletlenül zsíros.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.