Ziaja

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

- A bőrt értékes tápanyagokkal látja el.
- A bőrt nagyszerűen felélénkíti, kisimítja és megóvja.
- Hidratál és élősegíti a bőr nedvességtartalmának megőrzését.
- Mérsékli a bőr irritációkkal szembeni érzékenységét.
- Rendszeres használatával javul a bőr megjelenése és színe.

nycole

2012. július 12.

Nem is tudom miért vettem meg, mivel pont nem zsíros bőrre tervezték. De legalább rájöttem, hogy a vajas krémek nem az én arcomra valók. Egyszer használtam csak, de rettentő zsíros maradt tőle a fejem, szóval többet nem kentem fel. Lehet testre elhasználom, de már az illata is elborzaszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

natasha

2012. június 13.

Nálam ez sajnos minden tekintetben használhatatlan krém. Wishes-el egyetértek, bőrre kenve vízszerű könnyed krémmé válik,de nekem mégis olyan nehéz lesz az arcom tőle mintha ólmot raktam volna rá,alig várom hogy megtisztítsam. Fullad alatta a bőröm, mitesszereket okoz rengeteget,hála a sok jó összetevőnek.
Nem hangzik túl jól az ásványi olaj arckrémben meg a többi összetevő is durva...Illata finom kakaós,mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

szöszike

2012. április 29.

Száraz bőrre egy megváltás! Intenzíven hidratálja a bőrt, kellemes enyhe illata van! De összetevők miatt csak 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

kisviol

2012. április 25.

Nagyon jó ez az arckrém, de én csak éjszakára használom, mert egy kicsit nehezen szívódik fel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

caarmaa

2012. április 22.

Én arckrémként használom és nálam szuperül működik, pedig nem is vízhiányos az arcbőröm, hanem inkább normál (nyáron vegyes). Esti krémként használom, imádom az állagát, hogy felvitelkor vízszerűvé válik. Nem szívódok be ugyan hamar, az első egy-két órában még érzem, hogy a bőrömön van, de mire lefekszem, már csak a puhaság marad utána. De emiatt használom éjszakára és nem nappalra, mert idő kell neki, mire beissza a bőr. Másnap reggel olyan sima, puha az arcbőröm, hogy nem győzöm tapogatni :D Semmilyen arckrémnél nem tapasztaltam még ezt korábban... voltak krémek, amiktől kiragyásodtam, tartottam tőle, hogy mivel ez száraz bőrre van, ezért túl zsíros lesz, és kipattogok, de semmi ilyet nem tapasztaltam. Én ajánlom ezt a krémet, szerintem remek és az ára is verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

n.dia

2012. március 22.

Arcra nagyon nem vált be. Száraz, vízhiányos a bőröm, ettől csak rosszabb lett. Nálam is testápolóként funkcionál :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

Mypinkworld

2012. január 24.

Tényleg elég csúszós mászós, olyan mint amikor vizes arcbőrre próbálunk krémet felkenni, eleinte mindig azt hittem, hogy a zuhanyzásból még vizes maradt az arcbőröm, aztán rájöttem, hogy maga a krém ilyen. Nem kell minden nap használni, és ilyenkor a téli hidegben, mikor szárazabb az ember bőre, kellemes néha napján egy ilyen, kicsit zsírosabb krémmel táplálni az arcbőrt. Az illata valami isteni. Jó ha van az embernek egy ilyen kréme, táskába elfér, és tényleg arcra, kézre, testre mindig jól jön egy kicsi. A pasim is imádja az illatát. :D És olcsóóóóó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Milli006

2012. január 18.

Ez a krém NEM arckrém... Rá van írva, hogy általános krém, testápolónak is ajánlják. Véletlenül sem kenném az arcomra, de pl. kézre szuperjó! Én nagyon szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 18.

boni04

2011. december 21.

Igazából vicces, de én is úgy jártam, hogy az extra száraz arcbőröm nem nagyon tudott mit kezdeni ezzel a krémmel:( így hát úgy döntöttem a finom illata miatt, hogy átnevezem testápolóvá, és annak viszont nagyon bejött:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 21.

akzsola

2011. november 10.

Nem szívta be a bőröm, csúszott- mászott a kezemen is. Az illata rendkívül jó, de elhasználni nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.