Ziaja

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: scisneros, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Felgyorsítja a barnulási folyamatot.

Javítja a bőr színét, olajozza és megelőzi a vízvesztést.

TreasuredSoul

2021. február 23.

Senki ne használja napozáshoz, naptejre kenve, mert úgy jár, mint én (főttrákocska lettem), viszont szolizáshoz isteni. Bár már egy ideje nem járok szoláriumba a vírus miatt sem, na meg a bőröm egészsége miatt sem, ha néha-néha eljárok majd, biztosan ezt fogom használni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Milka71

2020. szeptember 5.

Tavasszal kezdtem el használni napozáshoz az egyébként világos bőrömre. Nem használtam mellé fényvédőt, mégsem égtem le. Sőt...soha nem voltam olyan barna, mint idén nyáron. 🤎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

d.anett89

2020. augusztus 20.

Dm csoportba olvastam róla. Gondoltam egy próbát megér. Nem bántam meg. Igaz,nem egyedül ezt használtam ,hanem kevertem massl. Maximálisan elégedett vagyok vele. Azt kaptam amit ígért. Végre nem vagyok fehér.
Az illata is kellemes. Így beszereztem +bá még egy flakonnal. Örülök h megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

laruci

2020. július 16.

nekem bevált. Nagyon szép barna lettem. Hozzá teszem én nem vagyok hófehér bőrű. Lehet alá tenni naptejet. Ez nem véd meg a leégéstől. Ez "csak" segit barnulni. Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

molniniki5

2020. július 16.

Használtam szoliban, és napon is a terméket, mindkét helyen megállta a helyét. Igaz amit ígér, gyorsítja a barnulást, és szép barna bőrszínt eredményez. Napon fényvédő használata kötelező mellé. Nem szívódik be, tényleg egy zsíros textúra, de ha ezt elfogadjuk, akkor nagyon jó a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

ninahf

2020. július 11.

Tényleg nagyon finom illata van és jól ápol, pedig nekem extra száraz bőröm van. Nem igazán szívódik be, ez a lemosós fajta :)
Nem tudom mennyit segít a barnuláson, de az biztos hogy kell alá fényvédő! Mondjuk hófehér bőröm van, szóval csodát nem vártam, legalább jó érzés használni:)
Viszont sajnos nagyon gyorsan fogy, pedig igyekszem spórolni vele, csak ezér 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Viszont sajnos nagyon gyorsan fogy, pedig igyekszem spórolni vele, csak ezér 4*

Majida

2020. július 9.

Az illata nagyon kellemes,szoláriumba használom igazából nekem a hatása olyan mint egy szolárium krém egyik drága szolárium krémtől sem voltam barnább de ettől a spraytöl sem ugyan az a barnulási folyamat...össze vetve nem rossz termék,puha a böröm tőle és nincs büdös szoli szagom utána...hátránya hogy nagyon gyorsan fogy kb 6 szor 7 szer lehet használni ha rendesen el van oszlatva az egész testen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

ferenczinikol25

2020. július 2.

Itteni vélemények alapján vettem. Nagyon régóta probléma hogy hiába szolizok, napozok , a lábam szinte világít a testemhez képest 🙈😅 nos, ez a kis kence szuper színt varázsolt a lábaimnak ☺️☺️ kicsit nekem túlságosan olajos és nehezen szívódik be a bőrbe ,dehát valamit valamiért. Ezért csak 4 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Bridddzs

2020. június 30.

Jó kis olaj. Amikor használom szebben fog meg a nap, sosem égek le. Ezért végül is nekem már megérte. Utána mindig finom illatú és nagyon puha lesz a bőröm. Nekem viszont elég gyorsan fogy. :( 3-szor fújtam be magam vele és szerintem még kb. kétszer fogom tudni használni. Ezért sajnos én kicsit le fogom pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

nyauka

2020. június 29.

Hétvégén strandolásnál teszteltem, nem épp fehér, de viszonylag világos bőröm van...szolizni szoktam, de most szerettem volna a naptól is barnulni ha már a gyerekekkel közel egész nap kint voltunk. És úgy tűnik bevállt. Olyan szépen fogott a nap, természetesen napvédő fölé használtam....ma a munkahelyemen mindenki észrevette milyen jó a szinem. Mondjuk fehér gatyába voltam, így jobban dominált, de tényleg jól fogott a nap önmagamhoz képest. Szoliba is ki fogom próbálni, de strandon kötelező darab lesz nálam az biztos. Arca is jutott egy kevés, nekem nem lett tőle bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone