Ziaja

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: scisneros, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Felgyorsítja a barnulási folyamatot.

Javítja a bőr színét, olajozza és megelőzi a vízvesztést.

ninahf

2020. július 11.

Tényleg nagyon finom illata van és jól ápol, pedig nekem extra száraz bőröm van. Nem igazán szívódik be, ez a lemosós fajta :)
Nem tudom mennyit segít a barnuláson, de az biztos hogy kell alá fényvédő! Mondjuk hófehér bőröm van, szóval csodát nem vártam, legalább jó érzés használni:)
Viszont sajnos nagyon gyorsan fogy, pedig igyekszem spórolni vele, csak ezér 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Viszont sajnos nagyon gyorsan fogy, pedig igyekszem spórolni vele, csak ezér 4*

Majida

2020. július 9.

Az illata nagyon kellemes,szoláriumba használom igazából nekem a hatása olyan mint egy szolárium krém egyik drága szolárium krémtől sem voltam barnább de ettől a spraytöl sem ugyan az a barnulási folyamat...össze vetve nem rossz termék,puha a böröm tőle és nincs büdös szoli szagom utána...hátránya hogy nagyon gyorsan fogy kb 6 szor 7 szer lehet használni ha rendesen el van oszlatva az egész testen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

ferenczinikol25

2020. július 2.

Itteni vélemények alapján vettem. Nagyon régóta probléma hogy hiába szolizok, napozok , a lábam szinte világít a testemhez képest 🙈😅 nos, ez a kis kence szuper színt varázsolt a lábaimnak ☺️☺️ kicsit nekem túlságosan olajos és nehezen szívódik be a bőrbe ,dehát valamit valamiért. Ezért csak 4 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Bridddzs

2020. június 30.

Jó kis olaj. Amikor használom szebben fog meg a nap, sosem égek le. Ezért végül is nekem már megérte. Utána mindig finom illatú és nagyon puha lesz a bőröm. Nekem viszont elég gyorsan fogy. :( 3-szor fújtam be magam vele és szerintem még kb. kétszer fogom tudni használni. Ezért sajnos én kicsit le fogom pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

nyauka

2020. június 29.

Hétvégén strandolásnál teszteltem, nem épp fehér, de viszonylag világos bőröm van...szolizni szoktam, de most szerettem volna a naptól is barnulni ha már a gyerekekkel közel egész nap kint voltunk. És úgy tűnik bevállt. Olyan szépen fogott a nap, természetesen napvédő fölé használtam....ma a munkahelyemen mindenki észrevette milyen jó a szinem. Mondjuk fehér gatyába voltam, így jobban dominált, de tényleg jól fogott a nap önmagamhoz képest. Szoliba is ki fogom próbálni, de strandon kötelező darab lesz nálam az biztos. Arca is jutott egy kevés, nekem nem lett tőle bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 29.

Biancah

2020. június 27.

Külföldről szoktam beszerezni egy szuper kis barnulást segítő olajat, amit idén sajnos nem tudok megvenni, így őt vettem tűzoltásnak. Az illata finom, csokis-kókuszos, de nem émelyítő. Valóban nehezen szívódik be, vagy egyáltalán nem, de nem is vártam ezt tőle, viszont épp ezért szoliban nem használnám, csak olyan helyen, ahol van lehetőségem lemosni.
Hatalmas plusz pont, hogy a bőröm extra selymes lett tőle. Mellkasra, és arcra nem kentem, ez magától értetődő plusz olvastam is a hozzászólásokat.
Összességében jó kis cucc, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Összességében jó kis cucc, de nem csodaszer.

dodeszka95

2020. június 20.

Szoláriumozáshoz használom.Imádom az illatát,nem irritálja az érzékeny bőrömet.Szép fényes lesz tőle a bőröm és valóban elősegíti a barnulást,de nem annyira,mint a nem természetes összetevőket tartalmazó napozó krémek.Mivel olaj ezért elég nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Dorci94

2020. június 12.

Kezdeném azzal, hogy arca, hátra, vállra, mellkasra semmiképp se! Bár ez nálam alap a sima gyógyszertári kakaóvajjal is, hogy ezekre a helyekre nem kenem, mert óriás pattik jöhetnek ki. Az illata enyhe kókuszos szerintem, nekem tetszik. Olyan óriási változást nem látok tőle. Ha a Dm saját márkás napolaját kenném magamra is hasonló színt érek el meg ezzel is (plusz a napolajban van minimális fényvédő).
Nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Nem valószínű, hogy újraveszem.

dundicat

2020. február 5.

Szolizáshoz használom, talán segít egy kicsit, de nekem nem tűnt fel igazán, hogy jobban barnulnék, mint korábban. Azért adok mégis 3 csillagot, mert nem hagyja kiszáradni a bőrömet, és isteni illata van. Pattanásokat is okoz nálam sajnos :( a vállamon és az arcomon is előbukkantak a használatától, így ott már csak néhanapján használom. Ez azért szomi, mert pont az arcom nem akar barnulni rendesen. Azért elhasználom, de tutira nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

fannermanni

2020. január 26.

imádom! rendszeresen járok szoláriumba, és könnyen barnuló a bőröm. az itteni vélemények alapján vettem a terméket, és szerelmes vagyok. még az én már alapból barna bőrömön is hihetetlen különbséget lehetett észrevenni első használata után. az illata meg valami isteni. meleg szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone