Ziaja

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 31.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Finoman tisztítja és masszírozza a bőrt.
  • Gyengéden lehámlasztja a bőr elhalt sejtjeit.
  • Fokozza a vérkeringést és oxigénnel látja el a bőr sejtjeit.
  • Visszaadja a bőr természetes simaságát és lágyságát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

liladiva01

2024. április 3.

Nem egy csodaszer, de szuperen radíroz, nem karcol, puha, sima bőrt eredményez, kellemesen felpezsdíti, és finom kakaó illata van. Egyáltalán nem habzó, ilyenre ne számítsatok, én tusolás előtt radíroztam át magam vele. Nekem viszonylag gyorsan fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

Trixi

Korcsoport: >54
2023. március 24.

Semmi különleges, csak egy bőrradír, ami teszi a dolgát. Isteni finom az illata (kakaóvaj). Nagyon pezsdítő érzés használni, és puha, sima lesz a bőr. Nem szárít, de érdemes utána bőrtápláló testápolót használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. március 24.

someva

2017. november 27.

Egy akció keretében vettem. Kellemesen radíroz, szép sima lesz tőle a bőröm. Finom kakaós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

viviendiamond91

2013. november 25.

Nekem egész jól bevált,nem irritálta a bőröm stb... Bár azt mondom nem egy csodaszer :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.