Ziaja

Ár:   1295   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Ár:   1295
Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Black Fairy

2017. december 27.

Remélem jó helyen járok, Lengyelországban vettem egy "arctisztító tej és tonik" dolgot, tök más a csomagolása, én meg egyáltalán nem tudok lengyelül, szóval csak tippem van, hogy ez az...

Mindenesetre nagyon kedvelem, szépen tisztít, nem tömíti el a pórusaimat, nem okoz pattanásokat, nem szárít, sőt kellemesen hidratál, nincs szükségem utána se tonikra se arckrémre, kicsit összébb húzza szerintem a pórusaimat, mert utána sokkal szebb lesz az általános bőrképem...Sajnos nehezebb napokra mondjuk alkalmatlan, ugyanis akkor túlzsírosodik a bőröm, és ez azzal nem sok mindent kezd, de nem ront olyankor se a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

monyavari

2015. szeptember 5.

Nagyon kellemes az illata, viszont glicerines-paraffinos, amit érzek is rajta, kicsit húz használat után, hogy "rávegyen" az arckrémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Mariann0612

2015. június 26.

Nagyon szeretem, rendkívül érzékeny bőröm van és talán ez az egyetlen arctisztító ami nem bántja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.