Ziaja

Ár:   915 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. május 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Omega 3-, omega 6 savban és Dpantenolban gazdag kókusz lipideket tartalmaz. Lágyítja, kisimítja és rugalmasabbá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál. pH semleges, nem zavarja meg a bőr külső védőrétegét.

nreka731

2020. május 28.

Bronopol miatt kuka! Csomagolása, marketingje miatt számomra megtévesztő. Azt hittem egy természetes összetevőkre törekvő cég. Weboldalán csúcsminőségként hirdeti magát, de a bronopol miatt az ellenségemre se kenném! Rákkeltő vegyületet egy csúcsminőség jelzőt magára öltő cég nem használhat szerintem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Dalma027

2020. május 26.

Imádom!!! Fürdés után is érzem az illatát. Megéri az árát!

UPDATE:
Pár év után újravettem és véleményt szerettem volna írni, mint látom korábban már bejegyeztem egy véleményt. Alábbiakban megosztom a mai álláspontomat a tusfürdővel kapcsolatban. :-)

Nagyon szeretem az illatát, fürdés után is érzem és ha nem használok közvetlenül fürdés után testápolót akkor sem szárad ki a bőröm. Egyébként sem a száraz bőrtípusúak csoportjába tartozom - így a hidratálása a terméknek az én bőrömhöz elég. Inkább krémes mint habzó tusfürdő. Épp fürdés után vagyok és olyan jó ilyen kókuszos illatban fürdeni a kanapén.. :-))
Befogom szerezni a testápolóját is. Bár natúrkozmetikumot használok a tusfürdő annyira meggyőzött; muszáj kipróbálnom. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Imádom!!! Fürdés után is érzem az illatát. Megéri az árát!

UPDATE:

macooka

2020. március 25.

Szerettem ezt a tusfürdőt. Jó illata volt, nem szárította a bőröm, mennyiségéhez képest szuper áron volt. Sajnos az összetevők nem csillagos ötösek, de egy flakonnyit kibírtam belőle. Újra sajnos nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

duchess_g

2019. december 4.

Az illata a flakonban meggyőző volt. Fürdés közben viszont nem ugyanaz az illata, én kb. csak addig érzem ameddig kinyomom a flakonból. Rajtam fürdés után sem marad meg túl sokáig, ami marad az is valami más illat (közben lentebb olvastam, hogy valaki a rizstejet írta - tényleg az!!! :D). Én többet vártam hidratálás szempontjából ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Pantene

2019. november 26.

Az illata számomra nagyon finom, emiatt szerettem használni. Sajnos nem lehet sokáig érezni a bőrön. Negatívuma, hogy nehezen habzik, én pedig a jó habzós tüsfürdőket kedvelem. Ápoló hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

2019. november 7.

Az illata nagyon finom rajtam még egészen sokáig megmarad fürdés után is, szeretem használni, jól habzik.Viszont az ára kicsit magas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

barbybarbi

2019. szeptember 19.

Az illata nem marad meg.. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Az illata nem marad meg.. :/

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Az illata a flakonban tökéletes, azonban a testen már fürdés után sem lehet érezni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Annacska22

2019. július 25.

Nem szárítja a bőröm. Szerettem, de nem veszem újra, egy olcsóbb tusfürdő is hozza ezeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

fanniszoke

2019. április 16.

Imaaadom egyszeruen! Enis es a parom is jo ideje ezt hasznaljuk, az illata fenomenalis es sokaig a boron marad, plusz megvettem a testapolojat is tuti ami tuti:D kokusz manias vagyok es igy mindig kokusz illat arad az egesz lakasban tole, kb. meg tudnam enni, plusz nagyon finom puha tapintasu lesz tole a borom! Az ara picit magas, de az illatat nekem semelyik masik kokuszos tusfurdo nem mulja felul de persze izlesek es pofonok, kinek mi:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Vitaminok: Panthenol