Ziaja

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, Módosítva: 2012. április 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

adrica

2018. április 23.

Véletlenül szerintem ezt vettem meg. Kis kiszerelésben volt, és nem láttam rajta, hogy kókuszos, akkor valószínű nem vettem volna meg, mert nem szeretem. Viszont ebben a könnyed, vizes testápolóban nem zavaróan van kelen a kókusz. Persze érezni, de csak olyan kellemesen, mintha... Nem mondom, hogy életem testápolója, de elfogom használni, se rosszat, se kiemelkedően jót nem tudok írni róla. Javára írható, hogy nem ragad, nincs zsíros érzete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.