Ziaja

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Kellemes, puha érzést nyújtva gyengéden tisztíja a bőrt. Nem szárítja az epidermiszt gyakori használat esetén sem.

Kasmír proteineket tartalmaz.

Effi

2020. április 22.

Fantasztikus illat, parfümként is használnám.
Az én bőrömet nem szárítja, viszont két dolgot sajnálok: hamar elillan az illata és nem igazán habzik jól.
Ja és kicsit drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Fantasztikus illat, parfümként is használnám.
Ja és kicsit drága is.

mlexa

2019. szeptember 29.

Kellemes, finom illata van. Púderes, tisztaságillat. Jól habzik, kevés is elég belőle. Az illata tartós a bőrömön. Nekem nem okozott semmilyen irritációt és nem szárított. Sőt, hidratált is, nem nagyon, de még most pont elegendően. Szuper kis termék, de a silk változat illata sokkal jobban tetszik, így inkább azt veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Az egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon finom az illata és megfelelően krémes. Kicsit szárítja a bőröm, de ezt nem a rovására írom, mivel eléggé száraz a bőröm, így mindig kell hidratálnom zuhanyzás után. Ajánlom mindnekinek🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Birgo

2019. április 26.

Nagyon szeretem a Ziaja tusfürdőit, ezért is gondoltam, hogy kipróbálom ezt is. Sajnos csalódtam, nagyon szárította a bőröm. Az illata kellemes, nem tolakodó, de nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Zsókus

2019. január 12.

Kellemes illata van, jól habzik és nem szárítja a bőrömet. Szeretem a Ziaja tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

marci789

2018. szeptember 17.

Finom az illata, hatása a márkához hű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Finom az illata, hatása a márkához hű.

Barbinc

2018. február 14.

Nagyon finom az illata, érződik a bőrön, de nem tolakodó! Kevés is elég, a szivacsra.jól habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

senskin

2018. január 6.

Tesómtól kaptam ajándékba, nem ismertem. Nagyon finom az illata, egy élmény vele a fürdés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

postareb

2017. november 20.

Nagyon kellemes az illata, szuper vele fürdeni, de sajnos nagyon kiütéses lett tőle a bőröm. Így csak két csillagot kap tőlem az allergiát okozó összetevői miatt. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

gombirenn

2017. szeptember 5.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm és imádom az illatát, nagy kiszerelés, praktikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm és imádom az illatát, nagy kiszerelés, praktikus

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.