Ziaja

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2019. november 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• küzd a fogszuvasodás ellen
  • foglepedék elleni védelem
  • friss leheletet biztosít
  • erősíti a fogzománcot
  • csökkenti a fogak érzékenységét

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jelizz

2020. július 21.

Nekem olyan tul eros mentolos ``korhaz,, ize van :D Nem vettem eszre hogy tobbet tudna barmelyik mas szajviznel, de nemis artott. Elmegy kategoria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Emiii

2019. november 19.

Nem érezni a mentolt, ami jó, de veszettül csíp, kellemetlen használni, utána még ötször köpsz, hogy eltűnjön a szádból, bleh. Nem átlátszó a tubusa, így nem látni, mennyi van még benne, ez számomra zavaró. Az ára mondhatni kedvező, de ennyiért jobb szájvizet is találni a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.