Ziaja

Ár:   395 Ft és 1295 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   395 Ft és 1295 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéden távolítja el a sminket. Hatékonyan véd a kiszáradástól. Puhítja a bőrt, és élénkíti a bőr külső rétegét. Csökkenti az irritációt. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt, hipoallergén.

Parabén-, színezék- és illatanyag mentes termék

Haycph

2019. március 11.

Az utazó verziót vettem meg, és nagyon kellemesen csalódtam a hatásában. Jobbnak bizonyult, mint az akkor használt micellás lemosóm. Finom illata van, és nem szárította a bőröm extrán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

sannabella

2019. március 7.

Utazáshoz vettem a mini kivitelét. A lemoshatatlan szempillaspirálomat egy fél pillanat alatt leszedte. Nagyon jóleső érzés használni, szépen tisztítja a bőrt, gondolkodom a nagyobb verzió megvásárlásán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Nálam sokáig kitart egy flakon, mivel csak alkalmanként az arcom áttörlésére, és nagyon ritkán szempillaspirál lemosására használom. Erre nekem megfelelő. Használata után mindig átöblítem az arcomat sima vízzel is. Ha kicsit nedvesebb a vatta, csípi a szememet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

rebellische

2017. június 15.

Kis, utazó méretben vettem belőle a tescoban. Nem hozott ki semmiféle allergiás reakciót a bőrömön, a sminket úgy ahogy leszedte, persze kétszer minimum át kell törölni az arcot szerintem bármelyik micellás vízzel. Illata semleges, ez tetszik benne és nem ragacsos utána tőle a bőröm. A szememnél egy kicsit csíp, ezért oda nem használom, ajánlani sem ajánlom a szemkörnyékre. Ezen kívül átlagosan/jól teljesített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

1999

2017. április 23.

Nagyon sokáig elég mert nem kell belőle sok. Azt, hogy mennyire tisztít sajnos nem tudom megmondani, mert én csak biztos ami biztos alapon szoktam vele áttörölni vele az bőrömet arcmosás után. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön és nálam megszünteti a feszülő érzést, úgyhogy nekem bevált. Szerintem nagyon jó kis termék, ár/érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Sini09

2017. január 28.

Nagyon kevés is elég belőle, szuperül leszedi még a vízálló sminket is, nem csípi a szemet, nem hagy ragacsos érzést. Nekem nagyon sokáig kitartott, pedig nem nagy kiszerelés. Egyetlen negatívum, hogy nem könnyű beszerezni, persze lehet rendelni a webáruházukból, márkaboltjuk is nyílt, de azért örülnék ha drogériában is lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

LittleSpark

2016. december 15.

A vízálló sminket is szépen lehozza, nem irritálja az arcbőröm. A szemem borzasztóan csípi ha belekerül, de az akkor szokott előfordulni ha többet teszek a vattakorongra a kelleténél. Összességében szeretem mint a többi terméküket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Yette

2016. október 2.

A sminket és a koszt is nagyon szépen eltávolitja,viszont a szememet néha csípi és hosszú távon nekem enyhén szárít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Nagyon szerettem, az első micellás lemosóm volt és ajándékba kaptam más termékhez, sajnos azóta se találok semelyik drogériában. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

silcarebolt

2016. július 15.

250Ft-ért sikerült beszereznem a rossmannban, ennyi pénzért nem is vártam tőle túl sokat, de pozitív volt a csalódás :) könnyű eltávolítani a sminket vele és nagyon kis mennyiség elég belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.