Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Védi a bőrt a szárazságtól. Nem okoz bőrirritációt.

Abertawe

2017. január 15.

Nekem túl híg és nem habzik eléggé. Nem rossz, de - nekem - nem az igazi. Kicsit bánom, hogy ilyen nagy kiszerelésben van, mert közben már az illatát is meguntam... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

noxibaba

2016. június 14.

Isteni illata van! Imádom! Szerintem nagyon jól habzik, nem szárít. Elég sokáig érzem a bőrömön az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

tunderke0102

2016. március 3.

Nem habzik túl jól, viszont nagyon jól tisztít. Az illata fenomenális, kevés kell belőle, és órákkal tusolás után is érezni a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

fayless

2013. október 22.

Az egész fürdőszobát elárasztja a gumimaciszörp illatával. Fürdőrózsával tökéletesen habzik, de önmagában nagyon folyós. Na de akkor is szupi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.