Ziaja

Ár:   245 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2022. december 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

2022-ben megújult összetétel!

Azonnal hidratálja és simítja az epidermiszt. Enyhíti az irritációt, hűsítő érzést ad a bőrnek. A benne lévő mikro-granulátumok segítségével felfrissíti a bőr felső rétegét. Bőrgyógyászatilag és allergológiailag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csalinka

2023. január 9.

Kedvencem!
Életem első pakolása,ami után (15p) tenyleg nagyon jol néz ki a bőröm. Feltölt, és szuper üde, karikákon is javít. Remelem van belőle nagy kiszerelés

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Kedvencem!

Schmetterling

2022. december 29.

Nagyon jó illatú, gél állagú termék. Felkenve tényelg hűsítően hat. Semmi irritációt nem okozott, valami minimális hidratáltságot adott, de semmi hű meg ha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 29.

Manov

2021. február 22.

Az illata rögtön kicsomagoláskor megcsapott majd miután felkentem alig győztem kivárni a hatóidőt, hogy lemoshassam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

virumiru

2020. december 21.

fogalmam sincs, hogy miért, de mikor felvittem az arcomra úgy marta a szemem (a környékére sem került!!), mintha tömény alkoholt kentem volna fel😳pár mp után elmúlt, a bőrömet meg szerencsére nem csípte. az állaga érdekes, jól esett használni, de semmilyen hatása nem volt lemosás után. elég haszontalan:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Ezra

2020. február 13.

Hát sajnos engem nem nyűgözött le. Jó az illata, de csak rövid ideig tudtam az arcomon hagyni mert annyira csípett. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Coffee123

2020. január 3.

Szépen nyugtat, kellemesen hűsít, kellemes puha bőr az eredmény. Én többször újravettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.

Boudica

2019. augusztus 2.

Sajnos azon kívül, hogy csípte a szemem és pár órára puhított a bőrömön nem sokat csinált ez a maszk. Géles állaga van, amit kellemes felkenni, de semmi több. Az illata finom bár se nem mentás se nem uborkás. Kicsit többen reménykedtem, többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

zsoxcore

2019. március 18.

kombinált bőrömet használata után -rövid időre- felfrissítette valamint puhábbnak is éreztem azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

ziadrienn

2019. február 22.

selymes lesz bőröm utána,jó kis cucc ,ajánlom mindenkinek,de kombinált és zsíros bőrre legjobb szerintem .)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

tsolya

2019. január 20.

Szeretek kísérletezgetni, és különféle maszkokat kipróbálni. Ahogy felkentem, a hűsítő érzés azonnal érezhető volt. miután lemostam szép puha lett tőle az arcom. Ez az érzés másnapig meg is maradt szépen. Az illatától picit többet vártam, nem kifejezetten fedeztem fel benne sem az uborkát, sem a mentát. Az apró szemcsék, amik vannak benne szépen radíroznak is. Az árához képest úgy gondolom, hogy egész jó kis termék, és nem is vártam tőle többet. A szűkre csomagos testvérét nem sikerült leverni a trónról, de összességében jó kis arcmaszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.