Ziaja

Ár:   245 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Azonnal hidratálja és simítja az epidermiszt. Enyhíti az irritációt, hűsítő érzést ad a bőrnek. A benne lévő mikro-granulátumok segítségével felfrissíti a bőr felső rétegét. Bőrgyógyászatilag és allergológiailag tesztelt.

Ezra

2020. február 13.

Hát sajnos engem nem nyűgözött le. Jó az illata, de csak rövid ideig tudtam az arcomon hagyni mert annyira csípett. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

Coffee123

2020. január 3.

Szépen nyugtat, kellemesen hűsít, kellemes puha bőr az eredmény. Én többször újravettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Boudica

2019. augusztus 2.

Sajnos azon kívül, hogy csípte a szemem és pár órára puhított a bőrömön nem sokat csinált ez a maszk. Géles állaga van, amit kellemes felkenni, de semmi több. Az illata finom bár se nem mentás se nem uborkás. Kicsit többen reménykedtem, többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

zsoxcore

2019. március 18.

kombinált bőrömet használata után -rövid időre- felfrissítette valamint puhábbnak is éreztem azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

ziadrienn

2019. február 22.

selymes lesz bőröm utána,jó kis cucc ,ajánlom mindenkinek,de kombinált és zsíros bőrre legjobb szerintem .)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

tsolya

2019. január 20.

Szeretek kísérletezgetni, és különféle maszkokat kipróbálni. Ahogy felkentem, a hűsítő érzés azonnal érezhető volt. miután lemostam szép puha lett tőle az arcom. Ez az érzés másnapig meg is maradt szépen. Az illatától picit többet vártam, nem kifejezetten fedeztem fel benne sem az uborkát, sem a mentát. Az apró szemcsék, amik vannak benne szépen radíroznak is. Az árához képest úgy gondolom, hogy egész jó kis termék, és nem is vártam tőle többet. A szűkre csomagos testvérét nem sikerült leverni a trónról, de összességében jó kis arcmaszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.