Zippo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hulcsi, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Virágos-gyümölcsös

Szeretitek a színes dolgokat? Vibráló a személyiségetek? Akkor próbáljátok ki a Zippo újragondolt illatait.  A Feelzone női változata olyan jegyeket tartalmaz, mint a bergamot, a barack, a citrom, a frézia, a gyöngyvirág, a jázmin, a fehér pézsma és a karamell.

Fejillat: bergamot, őszibarack, alma, szilva

Szívillat: frézia, gyöngyvirág, jázmin, rózsa

Alapillat: fehér pézsma, karamell

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nyarigabi

2015. október 3.

Könnyed, nyárias, gyümis, kedves illat. Le van árazva a Müllerben, 4000 Ft a 40 ml-s, szerintem annyit megér. A csomagolása nagyon idétlen, nem lesz a polc dísze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

Evelin24

2015. március 23.

Teljessen mochino love love. Olcsóbb kiadásban, bár a normál árát nem tudom, de én 4000 ft-ért tudtam beszerezni. Szeretem nagyon. Szaladgálós illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

hulcsi

2014. február 20.

A legtökéletesebb szaladgálós! Elindul egy cuki gyümölcsös frissességgel, ami kellemes üde virágillaton keresztül csendesül le egy édes, jeges karamell-ha van ilyen :)- illatba.
Nagyon finoooom!!! Tipikus nyári illat. Könnyed, édes.
Aki nyári illatot keres, szaladjon megszaglászni, Dm-ben fellelhető és most akciós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 20.

Nagyon finoooom!!! Tipikus nyári illat. Könnyed, édes.