ZO Skin Health

Ár:   26 300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   partner orvosok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Akara, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. május 13.

Ár:   26 300 Ft
Lelőhely:   partner orvosok
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

30 faktoros, színezett, széles spektrumú fényvédő krém melaninnal

• Kettős hatása segítségével magas fokú fényvédelem mellett lágy primer réteget biztosít sminktermékek használata előtt, öveli azok tartósságát.
  • Selymes, matt hatás.
  • Csökkenti a finom vonalak megjelenését.

Annavictoria84

2020. április 13.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt, csak ne lenne ilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 13.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt, csak ne lenne ilyen drága.

dkiss2711

2020. január 5.

A kedvenc fényvédőm, nagyon szépen simítja az apróbb vonalakat, és a primer funkcióját nagyon szeretem, szépen mutat a sminkem rajta egész nap. Télen-nyáron használom, sok fényvédőt kipróbáltam már eddig, nekem ez vált be a legjobban, nem cserélném már semmire. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

laracroft

2019. július 27.

Bőrgyógyász által összeválogatott csomag azon része, amelyik nekem egyszerűen nem jött be.
Fulladozik a bőröm alatta, látom az összetevőknél, hogy valószínűleg a rengeteg szilikon miatt. Csúszkál a bőrömön, kellemetlen érzés, és borzasztóan be is zsírosodik tőle az arcom. Mivel primer, ezért fedése csak minimális, de az a kis színe is, ami van, nagyon világos, engem borzasztóan sápaszt.
Maga a márka szerintem nagyon jó, de tudni kell kitapasztalni egyénileg, hogy mit szeret, vagy nem szeret a bőrünk. Az enyém erre a termékre nemet mondott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Bbju

2017. december 3.

Dràga,de nagyon jó primer.Amikor nem szükséges alapozó hasznalata,akkor csak ezt a primert hasznalom es egy kis bronzosítót.
Egységes bőrképet ad,fenyvedovel,selymes tapintasu utana a bor.A szemem ala is szoktam tenni,es szinte korrektorra sincsen szukseg.Ha alapozo ala teszem fel,varok altalaban 10 percet,kulonben kicsit "osszkeveredik" az alapozoval.
Napos idoben kotelezo,meg telen is ajanlom mindenkinek,hogy hasznaljon fenyvedos primert.Az alapozokban nincs elegendo mennyisegu es tartossagu fenyvedelem..☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

Hidratálók: Dimethiconol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-8

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.