Zoella Beauty

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Tusfürdők

Habzó, gél állagú tusfürdő, amely Acai pálmával és áfonyával nyugtatja és lágyítja a bőrt, miközben a friss illatok azonnal energiadús érzést varázsolnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nialen

2018. január 3.

Az elmult evek leggyengebb tusfurdoje amit hasznaltam. Az illata/szaga inkabb emelyito, semmilyen, semmikepp nem tuttifruity...az allaga se kulonosebben nyugozott le, egynek jo volt de az eletben nem vennem ujra. Es ami igazan nem tetszett ugy ereztem, hogy szaritja a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Makeuploverr

2016. április 26.

Ajándékba kaptam,nagyon jó kis tusfürdő.Az illata nagyon finom,különleges,jól habzik.Igaziból semmi rosszat nem tudok mondani róla .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.