Zoella Beauty

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fürdőtermékek

Kényeztesd magad ezzel a finom illatú, krémes fürdő tejjel. A mandulaolaj, kakaó és méz gazdagon táplál, puha, illatos és ellenálhatatlan leszel. A bőröd is te(l)jesen odalesz érte!

Timicy

2018. szeptember 10.

A bőröm kombinált, érzékeny és pattanásodásra abszolút hajlamos. Kádba öntve és tusfürdőként is használom, utána pedig lezuhanyzom magam. Nagyon puha a bőröm tőle, nem hagy maga után kellemetlen réteget a bőrömön. Nem szárít és még reggel is éreztem az èdeskés mandula illatot. Kifogástalan, mindenképp újra beszerzem, amint elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Mancsoska

2018. március 15.

Visszafogott édes illata van, amit sokáig érzek a börömön. A csomagolása gyönyörű. Én tusfürdőnek használom, elég sűrű állaga van. A kádban is mindenképpen ki fogom próbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

flora880912

2017. október 9.

Nagyon szép a termék, az illata mandulás, talán kicsit csokis. Viszont száritja a bőrt. Ajándékba kaptam, magamtól nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

bernikrém

2017. szeptember 28.

Már itthon is kapható a Marionnaud parfümériákban,
Nagyon tetszik a csomagolása,ezért vettem meg.
De nem bántam meg nagyon kellemes, csokis illatú, élmény vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Már itthon is kapható a Marionnaud parfümériákban,
Nagyon tetszik a csomagolása,ezért vettem meg.
De nem bántam meg nagyon kellemes, csokis illatú, élmény vele a fürdés.