Zoella Beauty

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fürdőtermékek

Szórj egy keveset belőle a forró fürdővízbe. A fürdősó lassan elolvad, viszont neked és a víznek csodás illatot kölcsönöz.

varadiviki

2017. november 22.

Szeretek elfogultan állni minden Zoella termékhez, mert nagyon régóta nézem a videóit, ráadásul a a lifestyle, nesszeszer darabjai szerintem kifejezetten jól néznek ki és árérték arányban is fair-nek tűnnek. De ez a "macaron" illatú fürdősó valahogy nem. Lehet csak keveset teszek a vízbe és azért (de ha sokat tennék, két alkalomra jó, ha elég...) , de valahogy abszolút nem érzem az illatát. Még a dobozból árad egy intenzívebb "szappanos" illat, de a vízbe kerülve már egyáltalán nem érvényesül. Ráadásul szerintem fürdősó létére elég lassan "olvad" el. Még víz eresztéskor öntöttem bele, és 5-6 perccel később is éreztem a talpam alatt a kis darabkákat. Ez annyira nem volt jó befektetés, Zoella fanolás ide vagy oda. Cuki a doboza, praktikusan újrazárható, jól mutat a polcon. Ezért még kap 3 csillagot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.