Zoeva

Ár:   €22   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   €22
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A selymes, puha, kézműves 101 Luxe Face Definer ideális por alapú termékek felvitelére. A természetes-szintetikus szőr keverékének köszönhetően ez az ecset egyenletes felvitelt biztosít. Az ecset kúpos formájának köszönhetően tökéletesen képes alkalmazkodni bármely arcformához.

Kamea

2019. november 27.

Egy videoban láttam meg, bronzosításra és pirosításra használta a youtuber. Nagyon megtetszett, hát megrendeltem rosegold színben. Maga az ecset rendkívül impozáns megjelenésű és tekintélyt parancsoló, termetes darab. Bár megfelelően tömött, én mégis kissé puhának találom, mert az olyan ecseteket szeretem, amik kicsit erőteljesebben „ráfekszenek” az arcra. Ezt az erősen pigmentált porállagú termékekhez tudom elképzelni, amiket épphogy csak rá kell az arcra ütögetni, így felépítve a sminket.
Továbbá a szőre is bökős kicsit. A fórumon azt tanácsolták, hogy balzsamozzam be. A következő ecsetfürdetésnél majd kipróbálom.
Egyelőre csak 4 csillag, pedig nagyon szerettem volna 5 csillagot adni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 27.

Egyelőre csak 4 csillag, pedig nagyon szerettem volna 5 csillagot adni!