Zoeva

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Ecsetek

Ferde alapozó ecset. Vegán.

2700Ft Zoeva 103 Defined Buffer Alapozó Ecset
Ár: 2700Ft , Eladó: svivko
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Dél-Pesten, egyébként postán maradó 795Ft /Foxpost 900Ft

Ildie

2015. február 28.

Olyan, mintha a Siga F 80-at lézerrel levágták volna. Kimondottan kedvelem, jól kézre áll, nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog ennyire, de nagyon szeretem. A Zoevás 104es alapozó ecsetnél kisebb, olyan sigma méretű és a sigmás tömöttségnél egy lehettel lazább (a zoeva 104 tömöttebb mint a sigma F 80). Kellemes használni, de nem életbevágoan fontos darab.
A nem életbevágóan fontos részt módosítanom kell. Az elmúlt hetekben ezt használtam a legtöbbet, és igazából nagyon szeretem.
Olyan jól lehet vele dolgozni, és igazából kényelmesebb is a tartása, mint a derékszögben tartós alapozóecsetnél. (felváltva használgatom őket, mikor melyik a tiszta) Rengetegszer mostam, és semmi de semmi baja nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.